Oferta franczyzy drogerii Á propos w trzech formatach

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 grudnia 2011
Kategoria:
aproposDrogerie Á propos kierują swoją ofertę franczyzową zarówno do działających drogerii i perfumerii, jak i do sklepów spożywczych z wyodrębnioną częścią kosmetyczno-chemiczną. Zainteresowani mają do wyboru trzy formaty franczyzy: Á propos Drogerie, Á propos Beauty Shop i Á propos Home & Beauty.

Franczyzową sieć drogerii Á propos buduje gdyńska Grupa Interchem, dystrybutor artykułów chemii gospodarczej, higienicznych oraz kosmetyków. Pierwotny koncept drogerii Á propos stworzyła firma dystrybucyjna Dom Pod Jagnięciem z Krakowa, która obsługiwała obszar południowej Polski od województwa świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego po część śląskiego. Spółkę DPJ Interchem przejął w 2010 r.

Z kolei w tym roku Interchem przejął spółkę Polbita, właściciela i operatora sieci sklepów drogeryjnych Drogerie Natura. Dzięki temu spółka stała się jednym z wiodących operatorów sklepów drogeryjnych w kraju. Przypomnijmy, że oprócz sieci Á propos i Drogerie Natura do gdyńskiej firmy należy także sieć Drogerie Aster.

Kapitału na przejęcia dostarczył Interchemowi fundusz private equity Resource Partners, który zainwestował w spółkę na początku tego roku. Inwestor postawił sobie za cel stworzenie wiodącego gracza na konsolidującym się rynku artykułów higienicznych oraz kosmetyków, który będzie mógł skutecznie konkurować z liderem, czyli siecią Rossmann.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram