Oferta edukacyjna Twój Robot będzie dostępna w 40 nowych lokalizacjach

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 kwietnia 2014
Kategoria:
Foto: Twoj Robot

Foto: Twoj Robot

Oferta edukacyjna firmy Twój Robot, organizującej zajęcia i warsztaty dla dzieci będzie dostępna w 40 nowych lokalizacjach. Największy potencjał dla inwestycji mają miasta poniżej 200 tys. mieszkańców.

Jak mówi Bożydar Milewski z firmy Twój Robot, zajęcia organizowane według oferowanego konceptu to połączenie informatyki, budowania robotów i świetnej zabawy.

Do tej pory sprzedaliśmy 6 licencji, na podstawie których zajęcia odbywają się w ponad 80 lokalizacjach. W tym roku prowadzimy zaawansowane rozmowy z 4 franczyzobiorcami. Do końca tego roku planujemy sprzedać 9 licencji. Powinno to dać 40 nowych lokalizacji zajęć – opowiada Bożydar Milewski.

Foto: Twoj RobotZaznacza, że rentowność osiąga się po 3 miesiącach od uruchomienia oddziału. Okres zwrotu z inwestycji zależy od wybranego modelu działania, ale nie przekracza 10 miesięcy. Podkreśla też, że konkurencja na tym rynku jest zróżnicowana, zależna od regionu, w którym planują działać potencjalni partnerzy spółki.

– W większych miastach, gdzie działają już nasze placówki poziom konkurencji jest wysoki. Jednak rynek jest daleki od nasycenia. Potwierdza to duża popularność naszej nowej usługi Robo-Labolatorium. Największy potencjał w tej chwili mają miasta poniżej 200 tys. mieszkańców, dla których opracowaliśmy nieco inny, ale bardzo skuteczny model biznesowy - o czym świadczy duży sukces otwartych placówek – wyjaśnia.

Franczyzodawca przewidział także zachęty na start.

Przy deklaracji współpracy do końca maja br. dajemy 50% zniżki na opłatę marketingową, która będzie obowiązywać przez 12 miesięcy – podsumowuje Bożydar Milewski.

Celem zajęć prowadzonych przez oddziały Twój Robot jest pokazanie młodym ludziom, że robotyka może być przygodą, hobby, a w przyszłości zawodem z perspektywami.

Na zajęciach uczestnicy poza budowaniem robotów mają okazję zrozumieć podstawowe zagadnienia z informatyki, techniki i elektroniki, co wpływa na szybsze przyswajanie programu szkolnego. W ofercie są również warsztaty skierowane do przedszkolaków. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z firmą Twój Robot, sprawdźcie jej ofertę w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram