Odszkodowania nowym trendem na rynku franczyzy?

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com
W całej branży usługowej pod koniec 2016 roku funkcjonowało 150 konceptów franczyzowych.

Pośrednicy odszkodowawczy, podobnie jak i pośrednicy ubezpieczeniowi pozyskują klientów dzięki sieciom agencyjnym. W tej branży rozwój we franczyzie wydaje się być najbardziej odpowiednim modelem biznesowym.

Jednak do tej pory w segmencie odszkodowań nie było prężnie działających sieci franczyzowych. Ale wszystko wskazuje na to, że w branży następują zmiany.

Jak podaje „Puls Biznesu”, notowana na NewConnect kancelaria odszkodowawcza Auxilia postawiła na budowę sieci franczyzowej. Liczy, że dzięki temu będzie szybciej rosnąć i ma już pierwszego franczyzobiorcę.

Sektor usług finansowych należy do najszybciej rosnących pod względem działających sieci franczyzowych. Wachlarz usług tych firm jest bardzo szeroki (to m.in. multiagencje ubezpieczeniowe, pośrednicy finansowi, kancelarie prawne oczy firmy pomagające w odzyskaniu długów).

Z kolei w całej branży usługowej pod koniec 2016 roku funkcjonowało 150 konceptów franczyzowych (Źródło: Raport ARSS „Na wysokim poziomie – franczyza w usługach nabiera rozpędu”).

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram