Odpowiadają na potrzeby klientów i są wierni sprawdzonym recepturom

Autor: MK
Kategoria:

Cukiernia Sowa to marka obecna na polskim rynku nieprzerwanie od 77 lat! Przepis na sukces bydgoskiej spółki tkwi nie tylko w sprawdzonych recepturach i słodkościach przygotowanych przez mistrzów cukiernictwa, ale także w… podążaniu za klientem i jego potrzebami. Kolejny lokal przeszedł remodeling. Tym razem w rodzimej Bydgoszczy!

Od 22 marca, bydgoszczanie ponownie mogą odwiedzić lokal przy ul. Świętego Maksymiliana Kolbego 46, który przeszedł metamorfozę podyktowaną potrzebami klientów. Sklep został nie tylko przearanżowany, ale także powiększony do powierzchni ok. 100 m².

Zdecydowaliśmy się na powiększenie strefy kawiarnianej, dzięki temu udało nam się zwiększyć liczbę miejsc siedzących. Większość naszych sklepów podzielona jest na część sprzedażową i kawiarnianą, co pozwala nam sprawnie obsługiwać zarówno osoby, które korzystają z oferty na miejscu, jak i te, które preferują zakupy na wynos. Nieustannie monitorujemy procesy sprzedażowe i potrzeby klientów, dzięki czemu wdrażamy zmiany, które odpowiadają na realne potrzeby odbiorców i bezpośrednio przekładają się na wyniki poszczególnych punktów - mówi Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o.

Bydgoska spółka z branży cukierniczej niezmiennie od 1946 roku pozostaje wierna swoim zasadom. Cukiernia Sowa, mimo skali produkcji zapewniającej słodkie i słone wyroby dla 167 sklepów w Polsce i zagranicą, wciąż promuje rzemiosło cukiernicze i swoją działalność opiera na ręcznej pracy mistrzów cukiernictwa. Nie bez powodu współpracują z nią najlepsi w tym fachu - w szeregach bydgoskiej spółki znajdziemy m.in. mistrzynię świata w dekorowaniu tortów, Jowitę Woszczyńską oraz znanego mistrza cukiernictwa i ambasadora czekolady, Pawła Małeckiego. W słodkim królestwie Sowy znaleźć można torty, kostki, serniki, tarty, pączki, eklery… i wiele, wiele więcej! W ofercie dostępne są także lody rzemieślnicze oraz ręcznie robiona galanteria czekoladowa. Wszystkie te pyszności najlepiej smakują w towarzystwie kawy, która także pochodzi z własnej palarni Sowy. Od kilku lat firma z powodzeniem rozwija także segment wytrawny Sowa Lunchowa, w ramach którego oferuje kanapki, pasty, sałatki czy zupy powstające na bazie świeżych składników skomponowanych według autorskich receptur.

Sklep na bydgoskiej Osowej Górze odpowiada na potrzeby klientów nie tylko asortymentem, ale także wnętrzem! To właśnie był główny powód remodelingu. Cukiernia Sowa przy ul. Świętego Maksymiliana Kolbego to pierwszy w Bydgoszczy lokal urządzony zgodnie z nowym standardem wystroju, który wdrożyła sieć. Sklep został powiększony i obecnie ma ok. 100 m². Na tej zmianie najwięcej zyskała część kawiarniana, w której dominuje nowoczesny design zaaranżowany właśnie zgodnie z nowym stylem i kolorami marki. Dla klientów dostępna jest także funkcjonalna część sprzedażowa. Ten punkt po remodelingu jeszcze bardziej sprzyja konsumpcji na miejscu. Do lokalu przylega również niedawno wyremontowany, bezpłatny parking zewnętrzny.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 800 000 - 1 200 000 zł (koszt inwestycji w zależności od wielkości lokalu; konieczność zakupu specjalistycznego auta dostawczego (chłodni)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram