ODIDO: Od początku roku już 130 nowych sklepów

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 marca 2013
Kategoria:
odido2

odido2

ODiDO, jedna z najszybciej rozwijających się sieci franczyzowych w Polsce, ma już przeszło 1800 placówek i ich liczba ciągle rośnie. Tylko od początku tego roku udało się uruchomić 130 sklepów. 

Najnowsza placówka została otwarta w centrum Łodzi – to trzeci lokal zarządzany przez jednego partnera sieci. ODIDO przyciąga klientów nie tylko świeżymi produktami, ale także kącikiem kawowym i stoiskiem z hot-dogami.

ODiDO, zarządzana przez spółkę Makro Cash & Carry Polska, działa na polskim rynku od 2011 roku. Mogą do niej przystąpić właściciele małych i większych sklepów spożywczych na terenie całej Polski, którzy chcą skorzystać z dostępu do kompleksowego pakietu doradczego, a przy tym pragną zachować dużą niezależność.

Zainteresowani współpracą przedsiębiorcy mogą liczyć na wspólne akcje promocyjne, stronę internetową, bezpłatne gazetki promocyjne, reklamę w TV, stałą opiekę nad szkoleniem pracowników oraz rabaty na zaopatrzenie w hurtowniach Makro.

Minimalna kwota inwestycji, jaką musi ponieść franczyzobiorca to 3 tys. zł. Za te pieniądze otrzymuje wizualizację wewnętrzną, zewnętrzną oraz niezbędne materiały. ODiDO nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram