ODiDO: 1667 placówek i liczba ciągle rośnie

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 stycznia 2013
Kategoria:
odido_sklep

odido_sklep

ODiDO – jedna z najszybciej rozwijających się sieci franczyzowych w Polsce stawia na dalszą ekspansję. To dobra wiadomość dla właścicieli sklepów spożywczych, zainteresowanych dołączeniem do brandu.

ODiDO działa na polskim rynku od 2011 roku. Aktualnie sieć zrzesza 1667 placówek. Mogą do niej przystąpić właściciele małych i większych sklepów spożywczych na terenie całej Polski, którzy chcą skorzystać z dostępu do kompleksowego pakietu doradczego, a przy tym pragną zachować dużą niezależność.

Zainteresowani współpracą przedsiębiorcy mogą liczyć na wspólne akcje promocyjne, stronę internetową, bezpłatne gazetki promocyjne, reklamę w TV, stałą opiekę nad szkoleniem pracowników oraz rabaty na zaopatrzenie w hurtowniach Makro.

Minimalna kwota inwestycji, jaką musi ponieść franczyzobiorca to 3 tys. zł. Za te pieniądze otrzymuje wizualizację wewnętrzną, zewnętrzną oraz niezbędne materiały. ODiDO nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.

ODiDO w bazie sieci

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram