Od haute couture do sieci hoteli

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Sklep Karl Lagerfeld
Powstanie nowa sieć hoteli.

Budowę sieci hoteli i restauracji zapowiedział znany projektant mody Karl Lagerfeld. Dyrektor kreatywny domu mody Chanel ma już doświadczenie w projektowaniu wnętrz hoteli.

83-letni Karl Lagerfeld, który został okrzyknięty cesarzem mody, twórca kreacji wartych dziesiątki tysięcy złotych, dyrektor kreatywny domu mody Chanel oraz Fendi otworzy swoją sieć hoteli.

Na razie nie wiadomo kiedy ma ruszyć realizacja projektu własnej sieci hoteli, ani w jakich miastach powstaną obiekty. Najprawdopodobniej, w pierwszej kolejności pojawią się w najważniejszych europejskich metropoliach, takich jak Paryż czy Berlin.

Sieć hoteli guru świata mody powstanie przy współpracy z firmą BrandMark Collective BV. Projekt będzie nosić nazwę Karl Lagerfeld Hotels & Resorts. Obejmie budynki mieszkalne, restauracje i prywatne kluby.

Do tej pory w sektorze hotelarskim Lagerfeld wyróżnił się projektami dla Hôtelu de Crillon w Paryżu, Hotelu Metropole Monte-Carlo w Monako i Sofitelu w Singapurze.

Karl Lagerfeld jest znany nie tylko bywalcom światowych salonów. Projektant pochylił się nad potrzebami polskich konsumentów tworząc kolekcję tekstyliów (ręczników i szlafroków), które były sprzedawane w tym roku w sieci marketów Carrefour.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram