Od franczyzy na trasy Dakaru

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 stycznia 2014
Kategoria:
Rafał Sonik na Dakarze © DPPI/G.Soldano / Dakar.com

Rafał Sonik na Dakarze © DPPI/G.Soldano / Dakar.com

Franczyza to droga do realizacji marzeń? Jak najbardziej! Udowadnia to jeden z polskich kierowców na tegorocznym Dakarze. Prywatnie - zawodnik. Zawodowo - właściciel sieci aptek Curate.

Grupa Apteki Curate® to marka sieci rozwijających się na terenie Polski południowo - wschodniej (małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego) aptek całodobowych oraz całotygodniowych. Sieć powstała w 2006 roku, obecnie liczy już 15 aptek (12 własnych i 3 franczyzowe).

Prezesem firmy jest Grzegorz Czarnecki, który dzięki działalności biznesowej spełnił swoje marzenie i z Bartkiem Bobą na prawym fotelu wystartował w tegorocznym Dakarze, najtrudniejszym rajdzie terenowym świata. Jego zmagania możecie śledzić na stronie rajdu.

A jeśli chodzi o biznes, to nie zapominajmy też o Rafale Soniku. Facet, który na Dakarze pompuje benzynę ustami i parzy dłonie o silnik swojego quada to prezes firmy Gemini Holdings. Należą do niego centra handlowe Gemini Park w Bielsku-Białej i Tarnowie. Wprowadzał na polski rynek British Petroleum, realizował projekty dla Géanta, Carrefoura, Tesco i Lidla.

Na tę chwilę: Rafał Sonik jest liderem w klasyfikacji quadów, Grzegorz Czarnecki chyba miał problemy na trasie i jego obecna pozycja na liście nie jest znana.

Aktualizacja: już jest znana - Grzegorz Czarnecki i Bartłomiej Boba musieli wycofać się z rajdu po awarii ich Mitsubishi Pajero.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram