Obce marki szturmują polski rynek

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 października 2009
Kategoria:
charles.gif

charles.gifJeszcze w październiku zostaną otwarte dwa pierwsze sklepy pod szyldem singapurskiej marki Charles & Keith. W tym miesiącu także zostanie otwarty pierwszy salon Coccinelle działający na zasadach franczyzy.

Już w poprzednim roku Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Powierza Family Company (PFC), spółki mającej  licencję na markę Coccinelle zapowiadał, że firma zamierza uruchomić osiem butików Coccinelle w Warszawie, we Wrocławiu, w Poznaniu, Gdyni, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Szczecinie.

Z kolei Marka Charles & Keith pochodzi z Singapuru i oferuje szeroki wachlarz butów oraz akcesoriów dla kobiet (torby, paski i okulary). Pierwszy sklep powstał w 1996. Dwa lata później firma zdecydowała się na ekspansję zagraniczną. Obecnie w ponad 30 krajach poprzez sieć ponad 160 sklepów, Charles & Keith jest silną, dobrze rozpoznawalną marką międzynarodową.

Charles & Keith otworzy swoje dwa pierwsze sklepy w Polsce jeszcze w październiku tego roku. Pierwszy z nich zostanie otwarty 25 października w łódzkim centrum handlowym Manufaktura, a otwarcie drugiego sklepu jest planowane dnia 31 października w Magnolia Park we Wrocławiu. “Cieszymy się, że firma Charles & Keith wybrała Polskę na lokalizację dla kolejnych swoich sklepów” – mówi Marzena Wolszczak, Retail Associate w Colliers International, firmie wprowadzającej Charles & Keith na rynek polski – “Marka jest bardzo dobrze znana na całym świecie, a teraz jej produkty będą też dostępne dla polskich klientów”.

W tym tygodniu informowaliśmy już o innej zagranicznej marce wchodzącej na polski rynek. Mowa o Mondo Italia Galery - franczyzowej sieci włoskich marek odzieżowych.

FwP, 23 października 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram