O czym piszemy

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 marca 2013
Kategoria:

O rynku franczyzy takim jaki on jest, bez pudrowania noska i wyolbrzymiania problemów. O sukcesach i porażkach będących udziałem franczyzodawców i franczyzobiorców. O tym z czym sami na co dzień się stykamy przygotowując oferty franczyzowe, rekrutując i szkoląc franczyzobiorców, rozwiązując problemy sieci franczyzowych, którymi zarządzamy. Tych dużych i małych, doświadczonych i nowicjuszy, polskich i zagranicznych.

Promujemy franczyzę jako dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z własną działalnością gospodarczą przy wsparciu silnego i doświadczonego partnera dysponującego sprawdzonym know-how jakim powinien być franczyzodawca. Jednak nie zaklinamy rzeczywistości, nie naginamy faktów i liczb, nie tworzymy niepotrzebnej propagandy sukcesu żeby za wszelką cenę wykazać, że franczyza to sprawdzona metoda prowadzenia biznesu, która w dodatku daje gwarancję sukcesu. Jeśli ktoś potrzebuje gwarancji to, jak powiedział Woody Allen w jednym ze swoich filmów, powinien kupić sobie toster a nie zabierać się za prowadzenie firmy, nawet jeśli jest ona prowadzona w oparciu o licencję franczyzową. Dlatego unikamy niepotrzebnego pompowania medialnego balona skutkującego potem zawiedzionymi nadziejami, rozgoryczeniem i frustracją po obu stronach franczyzowej relacji. Bo miało być łatwo, przyjemnie i zyskownie a jest ciężko, stresująco i są straty.

Nie piszemy też o tym jak zostać wróżką czy taksówkarzem, jak założyć komis samochodowy, ile kosztuje stoisko pucybuta, czy inwestować w znaczki z motylami czy może w zabytkową porcelanę, i czy z wahań kursu ryżu na giełdzie towarowej w Singapurze w latach 80-tych można wnioskować jak w tym roku będą się sprzedawały lody świderkowe na plaży w Mielnie. Tematykę inwestycji małych i dużych, analiz technicznych i fundamentalnych, wróżenia z fusów lub ruchów warg Bena Bernake czy członków Rady Polityki Pieniężnej zostawiamy innym. My piszemy o franczyzie.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 24 czerwca 2021
Coraz większy popyt na dekoracje urodzinowe i balony
Data dodania: 22 czerwca 2021
Czy będzie ustawa o franczyzie?
Data dodania: 21 czerwca 2021
Oszczędności Polaków wypływają z lokat
Data dodania: 18 czerwca 2021
Lodziarnia gotowa do zarabiania w 2 dni

zobacz więcej

Data dodania: 23 czerwca 2021
Jak zarządzać firmą w kryzysie?
Data dodania: 16 czerwca 2021
Biznes helem pompowany
Data dodania: 14 czerwca 2021
Ciesz się dodatkową gotówką dzięki kredytowi
Data dodania: 14 czerwca 2021
Zmiana klimatu w polskich domach
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram