NYPD otwiera drugą pizzerię franczyzową

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 lipca 2014
Kategoria:
NYPD otwiera drugą pizzerię franczyzową; Foto: NYPD

NYPD otwiera drugą pizzerię franczyzową; Foto: NYPD

New York Pizza Department (NYPD) otworzy drugą restaurację działającą na zasadzie franczyzy. Właściciel marki planuje, że do końca tego roku w sieci pizzerii będzie działać ok. 5 lokali franczyzowych.

Dyrektor generalny NYPD Tomasz Jench zapowiada otwarcie kolejnej placówki. Drugi lokal franczyzowy sieci zostanie otwarty już niebawem - 3 lipca br.

Będzie to największa restauracja w naszej sieci. Powierzchnia tego lokalu wynosi ponad 150m2. Ponadto, negocjujemy możliwość współpracy z kolejnymi dwoma potencjalnymi franczyzobiorcami – zaznacza Tomasz Jench.

Jak wynika z wcześniejszej wypowiedzi Tomasza Jencha, do końca tego roku firma chciałaby pozyskać około 5 franczyzobiorców. Dyrektor generalny NYPD podkreślał, że konkurencja na rynku gastronomicznym jest bardzo duża. Na jej tle koncept New York Pizza Department wyróżnia dbanie o jakość oferowanych produktów (jako jedna z niewielu restauracji w Krakowie pizzeria otrzymała certyfikat świadczący o tym, że używa najwyższej jakości ser mozzarella Galbani).

Grupa docelowa sieci to osoby w wieku 20-45 lat, głównie studenci i młode rodziny. Marka New York Pizza Department jest obecna na rynku od 2009 roku. Menu pizzerii składa się z amerykańskich pizz, sałatek, makaronów oraz przekąsek.

Zainteresowanych współpracą z siecią pizzerii New York Pizza Departament zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram