Nowy wymiar Bobby Burger

Data dodania: 19 marca 2020
Kategoria:
Foto: Bobby Burger

Foto: Bobby Burger

Bobby Burger zmienił lokalizację na Nowym Świecie, przenosząc się na drugą stronę ulicy do ponad dwukrotnie większego lokalu. Po raz pierwszy w menu największej polskiej sieci burgerowni królują autorskie shoty, tworzone według oryginalnych receptur. Klimatyczne wnętrze i powiększona oferta zachęcają do odwiedzin zarówno w porze lunchu, jak i wieczorem na dłuższe wyjście ze znajomymi.

Burgerownia przy ul. Nowy Świat 27 to blisko 100 mkw. przestrzeni zaaranżowanej w nowoczesnym stylu. W menu obok klasycznych burgerów ze 100 proc. wołowiną, propozycji drobiowych i wegetariańskich, wegańskiej wersji burgera oraz frytek z autorską przyprawą, znalazły się drinki i shoty, tworzone według oryginalnych receptur. Koktajle alkoholowe na bazie whisky, ginu czy wódki przypadną do gustu miłośnikom mocnych trunków. W ofercie znajdziemy także piwo butelkowe i z nalewaka.

– Atutem burgerowni na Nowym Świecie jest jej lokalizacja, czyli samo serce Warszawy –  okolica, która nigdy nie śpi, jest gwarna i tłoczna przez cały tydzień. Dlatego to idealne miejsce na otwarcie lokalu, który będzie celem wyjścia „na miasto” a nie tylko przystankiem na dłuższej trasie – mówi Krzysztof Kołaszewski, współzałożyciel sieci Bobby Burger.

– Dotychczas autorskie, oryginalne połączenia smakowe były wyróżnikiem naszych burgerów. W nowej lokalizacji znacznie rozszerzamy menu alkoholowe, gdzie również stawiamy na niestandardowe smaki. Chcemy, aby ten lokal kojarzył się nie tylko z ciekawymi burgerami, ale także unikatowymi shotami, jak np. Bobby Lassi, który składa się z wódki kokosowej, likieru na bazie świeżego jogurtu naturalnego i musu mango. To pierwszy lokal Bobby Burger w nowym wymiarze, jednak już teraz mogę zapowiedzieć otwarcie kolejnych takich burgerowni. Najbliższe przy ul. Chmielnej w Warszawie – dodaje Krzysztof Kołaszewski.

Bobby Burger na Nowym Świecie 27 otwarty jest od poniedziałku do czwartku od 11.00 do 23.00, w niedziele od 12.00 do 22.00 oraz w piątki i soboty czynny aż do 3.00 nad ranem.

Bobby Burger to pierwsza i zarazem największa polska sieć burgerowni. To marka tworzona dla aktywnych i dynamicznych osób, lubiących wielkomiejski gwar. Jej początki sięgają 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych wyruszyło food truckiem na ulice Warszawy. Zaledwie rok później pojawił się pierwszy lokal w samym centrum stolicy, przy ul. Żurawiej. W ciągu kolejnych siedmiu lat Bobby Burger na stałe wpisał się w gastronomiczne serca 19 polskich miast, takich jak m.in. Warszawa, Olsztyn, Poznań, Łódź, Szczecin, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz czy Lublin. Obecnie sieć liczy 45 lokali. Bobby Burger planuje w dalszym ciągu mocno akcentować swoją obecność w kulturze miejskiej, a nowa oferta franczyzowa marki stanowi zapowiedź jej intensywnej ekspansji na polskim rynku. Od początku istnienia, marce przyświeca hasło: REAL FOOD, REAL PEOPLE – prawdziwe jedzenie dla prawdziwych ludzi. Jedną z autorskich inicjatyw marki jest Bobby Team, wspierający pasję, energię i dynamizm młodych ludzi.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design