Nowy SPAR w Tarnowie

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 lutego 2013
Kategoria:

sparOtwarcie nowego sklepu sieci SPAR odbyło się w Tarnowie przy ulicy Legionów Dąbrowskiego. Tradycyjnie uruchomieniu nowej placówki towarzyszyły promocje cenowe oraz możliwość zapoznania się z ofertą lokalnych producentów.

Osiedlowy sklep posiada 3 stanowiska kasowe i zapewnia możliwość dokonania zakupów  na stoiskach mięsno - wędliniarskim, , owocowo - warzywnym, nabiałowym, chemiczno – kosmetycznym i alkoholowym.

Jak zwykle zadbano o niebanalną oprawę otwarcia nowej placówki. Pierwszych klientów w nowym sklepie witał profesjonalny wodzirej a na wszystkich czekały najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 36 krajach na 4 kontynentach. 12 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 11 milionów klientów. SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram