Nowy projekt Grupy Edukacyjnej 2BLC

Autor: Redakcja
Kategoria:
Cyfrowa Akademia - nowy projekt Grupy Edukacyjnej 2BLC

- Otwieramy szkołę programowania komputerowego dla dzieci i młodzieży. Będziemy uczyć tworzenia gier komputerowych, programów, aplikacji mobilnych, cyfrowej obróbki obrazu i animacji. Planujemy rozwinąć ten koncept także w Europie – mówi w rozmowie z nami Marcin Kruszyński, dyrektor Grupy Edukacyjnej 2BLC. 

Do Cyfrowej Akademii może przyjść każde dziecko zarówno początkujące w tej dziedzinie, jak i zaawansowane. Program został stworzony tak, żeby odpowiednio poprowadzić każdego ucznia.

– Otwierając pierwszą w Polsce sieć tego typu szkół stajemy się liderem na jednym z najbardziej perspektywicznych rynków edukacyjnych. Na chwilę obecną mamy już 10 placówek. Prowadzą je w większości dotychczasowi franczyzobiorcy z sieci szkół matematycznych 2plus2, ale jest też jedna osoba z zewnątrz. Szkoła wystartowała 30 czerwca br. zajęciami półkolonijnymi. Jej oferta cieszyła się takim zainteresowaniem, że praktycznie nie było wolnych miejsc – zaznacza Marcin Kruszyński.

Jeśli jesteście zainteresowani tym projektem, sprawdźcie ofertę firmy w naszej bazie systemów franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram