Nowy pakiet dla firm w BZWBK

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 maja 2008
Kategoria:

"Pakiet na start" to nazwa nowego pakietu biznesowego BZWBK. Został on stworzony z myślą o przedsiębiorstwach rozpoczynających działalność. BZWBK zapewnia nowym firmom darmowy rachunek, wysokie kredyty, a nawet wsparcie księgowych.

Pierwszy rok jest kluczowy dla rozwoju każdej firmy, po tym okresie znacząco wzrasta jej szansa na sukces i długie funkcjonowanie.

"Pakiet na start" to oferta dla tzw. Start-up, czyli firm działających na rynku nie dłużej niż dwanaście miesięcy. W tym okresie kluczowe jest ścisłe kontrolowanie kosztów, w sytuacji niewielkich jeszcze przychodów, stąd w pakiecie BZWBK znalazł się szereg darmowych produktów bankowych, bez których trudno myśleć o rozwoju firmy. W ramach pakietu BZWBK przez 12 miesięcy nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku bieżącego oraz opłaty za używanie pierwszej karty Visa Business Elektron. Dodatkowo bezpłatne jest również korzystanie z karty w sieci około 700 bankomatów BZWBK. Podobnie jest z usługami bankowości elektronicznej BZWBK24, które umożliwiają bieżące zarządzanie finansami.

Dla start-up'ów równie ważny jak koszty jest dostęp do elastycznych źródeł finansowania swojej działalności. BZWBK oferuje tego rodzaju firmom finansowanie w wysokości nawet 50 tys. złotych na dowolny cel, zarówno w formie przyjaznego limitu dostępnego w rachunku bieżącym, jak też kredytu do 5 lat. Firmy mają również możliwość skorzystania z leasingu pojazdu osobowego o wartości do 120 tys. złotych.

Wsparcie, na jakie mogą liczyć nowe firmy nie dotyczy tylko finansów. Poza rachunkiem, kartą i źródłami finansowania BZWBK zapewnia im również możliwość korzystania z usług księgowych przez Internet. Firma posiadająca rachunek bieżący z aktywnymi usługami BZWBK24 ma możliwość skorzystania z wiedzy ekspertów serwisu www.ifirma.pl, którzy doradzą jej w sprawach księgowych. Tą samą drogą BZWBK zapewnia pomoc prawną - w tym przypadku wsparcie zapewnia serwis www.e-prawnik.pl. Klienci BZWBK korzystają z usług obu serwisów na specjalnych warunkach.

Bank pomaga również w rozwijaniu działalności za pośrednictwem internetu oferując start-up'om usługi hostingowe. W tym celu nawiązał współpracę z portalem Interia, który oferuje posiadaczom rachunków BZWBK pakiety hostingowe i domeny internetowe z atrakcyjnym rabatem.

Jak mówi Iwona Trubowicz-Marchwińska, menedżer ds. rachunków bieżących BZWBK - "Po wdrożeniu oferty usług bankowych dla firm rozpoczynających działalność, rozszerzamy ją teraz o wartości dodane - pomoc prawną, księgową oraz usługi hostingowe. W ten sposób oferujemy nowym firmom "zestaw" potrzebny do rozpoczęcia działalności. Co ważne, dodatkowe usługi są dostępne również dla obecnych klientów firmowych BZWBK. Katalog tych usług będziemy systematycznie rozwijać, abyśmy stali się dla naszych klientów nie tylko partnerem w "bankowaniu", ale także w prowadzeniu biznesu".

Źródło: http://www.bankier.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram