Nowy Outlet Atlantic w Factory Ursus

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 kwietnia 2013
Kategoria:

Atlantic zmienia salon outletowy w Ursusie. Producent bielizny kontynuuje w ten sposób refitting swoich salonów. Outlet w nowej odsłonie został otwarty w poniedziałek, 29 kwietnia.

 Nowy outlet Atlantic to kontynuacja zmian, które zapoczątkowało otwarcie flagowego Concept Store marki w łódzkiej Manufakturze. Salon w Ursusie to pierwszy koncept outletowy marki w nowej odsłonie. Został on stworzony w ramach refittingu już istniejącego salonu Atlantic w tej lokalizacji.
Outlet Atlantic w Factory w Ursusie został całkowicie zmieniony. Salon ma wyraźnie modowy charakter, a dzięki nowoczesnym wnętrzom podkreślona jest innowacyjność marki. Kolorem dominującym jest biel, stanowiąca doskonałe tło do ekspozycji towaru. Idea nowego wystroju opierała się na stworzeniu wrażenia lekkości i subtelności wnętrza. Istotną zmianą jest wprowadzenie wyraźnej strefowości, która ułatwia klientom intuicyjne zakupy. Salon został podzielony na strefę damską i męską, w których będą eksponowane poszczególne części kolekcji.

Aktualnie sieć Atlantic to ponad 200 salonów w Polsce i zagranicą. 65 salonów, w tym 23 franczyzy depozytowe, 34 salony firmowe i 8 outletów zlokalizowanych jest w największych polskich miastach. Outlet w Ursusie to jeden z dwóch salonów outletowych marki na terenie Warszawy.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram