Nowy numer Franczyza&Biznes już w sprzedaży!

Data dodania: 1 listopada 2017
Kategoria:
Foto: Franczyza&Biznes
Nowy numer Franczyza&Biznes w sprzedaży!

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes jest już dostępny w kioskach i salonach prasowych. A w nim interesujące wywiady, porady i aktualności ze świata biznesu.

Drodzy Czytelnicy, w najnowszym numerze magazynu przedstawiamy artykuł analityczny na temat specjalistycznych konceptów franczyzowych. To raport, w którym przyjrzeliśmy się licencjom biznesowym z tzw. nisz rynkowych. Mówi się, że znalezienie swojej niszy to klucz do sukcesu. Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście tak jest.

Znaczenie marki i know-how, to temat nowego numeru. Jak ważne są te elementy w budowaniu stabilnego biznesu?

Dzielimy się też sposobem na zwiększenie wydajności firmy bez zatrudniania kolejnych pracowników.

W kolejnych artykułach odpowiadamy m.in. na pytania kto rozdaje karty na rynku odzieżowym, jaki kraj jest najbardziej „franczyzowym” krajem na świecie oraz dlaczego sieci sklepów spożywczych chcą być obecne na stacjach paliw – czy jest to tylko chwilowy trend?

Ponadto, odkrywamy tajniki założenia własnego biznesu – opowiadamy co trzeba zrobić, aby otworzyć agencję detektywistyczną, pracownię architektury wnętrz oraz agencję opiekunek dziecięcych.

Mamy też porady z zakresu prawa biznesowego, m.in. co powinna zawierać umowa franczyzy, jak pozyskać franczyzobiorców oraz co jest bezpieczniejsze – etat czy praca na własny rachunek.

Na koniec, jak zwykle przedstawiamy bazę sprawdzonych pomysłów na własny biznes. Miłej lektury!

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design