Nowy numer Franczyza&Biznes już w sprzedaży

Autor: Redakcja
Kategoria:
5. numer magazynu Franczyza&Biznes już w sprzedaży

Do salonów prasowych w całej Polsce trafił najnowszy, piąty numer magazynu Franczyza&Biznes, pełen pomysłów, inspiracji i informacji o franczyzie. Przeczytacie w nim m.in. o...

  • biznesie wrażliwym na franczyzę - w niektórych branżach sezonowość dotyczy tylko sprzedawanych produktów czy usług, co nie ma wpływu na moment otwarcia punktu. Jakie miesiące są najlepsze dla restauracji, jakie dla sklepów odzieżowych, a kiedy swój moment mają kwiaciarnie? W jakich okresach natomiast lepiej wstrzymać się ze startem danego biznesu?
  • franczyzie w usługach - w sektorze usług niemal każdy poszukujący dla siebie franczyzy mógłby już ją znaleźć. Liczba propozycji współpracy w branżach związanych z usługami w ostatnich latach znacząco się zwiększyła. Można też zaobserwować większą różnorodność ofert, które reprezentują już ok. 40 rodzajów działalności, od naprawy obuwia, sprzątania firm i mieszkań czy poprawek krawieckich przez nauczanie języków obcych, tłumaczenia i szkolenia dla firm po porady dietetyczne, wypożyczalnie aut, hotele, a nawet budowę domów. W jakiego rodzaju biznesy usługowe wciąż warto wchodzić?
  • franczyzie w praktyce - o aspektach ekonomicznych, prawnych i organizacyjnych. Jak napisać dobry biznes plan i jakich najczęściej popełnianych błędów uniknąć?
  • rekrutacji franczyzobiorców, o profilu idealnego kandydata, metodach utrzymywania dobrych relacji oraz zachowaniu zdrowego rozsądku i rozwagi podczas ich szukania.
  • niuansach wdrożenia rozwiązań informatycznych w systemach franczyzowych. Doświadczenie uczy,że podejście do wdrożeń w strukturach zdecentralizowanych jakimi są sieci franczyzowe różni się od utartego schematu.
  • o tym, czym franczyza nie jest - wiele osób wciąż angażuje się w tzw. sieci sprzedażowe, zwane również błędnie „systemami sieciowymi”.

To tylko niektóre tematy, które poruszamy. Analizujemy też rynek piekarniczy w Polsce, zastanawiamy się dlaczego liczba sieci barów sushi jest tak niska, szukamy przyczyn kłopotów znanych sieci budujących franczyzę i przedstawiamy sporo porad i inspiracji. Sprawdźcie sami - Franczyza&Biznes jest już w salonach prasowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram