Nowy NordGlass będzie w Oleśnicy

Data dodania: 23 kwietnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Nowo otwarty serwis NordGlass - filia w Oleśnicy - oferuje usługi naprawy i wymiany uszkodzonej szyby. Fot. www.nordglass.pl

Z usług największej ogólnopolskiej sieci serwisowej wymiany i naprawy szyb samochodowych NordGlass korzysta rocznie ponad 100 000 osób. Sieć ciągle się powiększa - nowy serwis powstanie w Oleśnicy.

Do sieci punktów jednego z europejskich liderów rynku naprawy i wymiany szyb samochodowych - firmy NordGlass – już w kwietniu 2014 roku dołączy serwis przy ul. Wojska Polskiego 35 w Oleśnicy. W nowo otwartym punkcie kierowcy będą mogli skorzystać z usług naprawy i wymiany uszkodzonej szyby, hydrofobizacji, a także wymiany wycieraczek.

Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdach specjalnych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników to tylko niektóre z usług, które będą dostępne w nowej filii franczyzowej NordGlass w Oleśnicy. Dodatkowo oleśnicka placówka – jak każda filia NordGlass – zaoferuje również pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych. Nowo otwarty punkt firmy NordGlass w Oleśnicy udzielać będzie również bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi.

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. NordGlass to również wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, który produkuje najwyższej klasy szyby czołowe i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami. Już ponad 10 milionów kierowców z całego świata, jeździ z szybami NordGlass.

Jeśli chcesz zostać partnerem sieci NordGlass, sprawdź ofertę firmy w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram