Nowy Multifood STP odwiedza 600 osób dziennie

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 lipca 2011
Kategoria:
Multifood_Dabrowa_GorniczaRestauracja została otwarta niespełna tydzień temu w Dąbrowie Górniczej. Należy do franczyzobiorcy sieci.

Pod szyldem Multifood STP, sieci restauracji serwujących jedzenie na wagę, działa już 9 lokali, w tym 5 franczyzowych. Najnowszy został otwarty 7 lipca w CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej. Otwarciu tradycyjnie towarzyszyła duża kampania reklamowa w mieście: mobilna, prasowa, ulotkowa, banerowa, a także radiowa.

Nowa restauracja rozpoczęła działalność od promocji: cały asortyment od dnia otwarcia do 17 lipca jest sprzedawany za połowę ceny, pod hasłem „testuj nas za połowę ceny”. Tego typu promocje mają na celu zachęcenie wszystkich nowych klientów do skorzystania z oferty. Średni obiad w czasie tych kilku dni kosztuje około 7,5 zł, więc jest to cena na każdą kieszeń.

Jak zapewnia Marzena Krupińska, dyrektor ds. rozwoju sieci Multifood STP, już pierwsze dni pokazały ogromny sukces i zainteresowanie ofertą ze strony mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Nowa resturacja obsługuje średnio 600 klientów dziennie.

Multifood_STP_w_Dabrowie_GorniczejRóżnego rodzaju promocje oraz nowości w ofercie wprowadzane są także do pozostałych lokali sieci. Dla przykładu, należący do franczyzobiorcy Multifood STP w CH Forum w Gliwicach wprowadził kilka dni temu promocję „strefa niskich cen”. Wszystkie produkty w tej strefie, a więc pierogi, makarony, naleśniki, placki ziemniaczane sprzedawane są o 40 proc. taniej. Ten lokal posiada również strefę FIT, pełną  zdrowych surówek. Z kolei restauracja franczyzowa w Galerii Jurajskiej wprowadziła dział Kuchnie Świata, w ramach którego oferuje wybór potraw z różnych zakątków świata, inspirowany podróżami właścicieli lokalu.

- Multifood STP SA planuje kolejne otwarcia w tym roku – zapowiada Marzena Krupińska.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram