Nowy koncept pizzerii - graj i jedz!

Data dodania: 13 maja 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: FunPizza
Nowy koncept franczyzowy na rynku pizzerii.

Na polskim rynku pizzerii, segmencie najbardziej sprawdzonych konceptów gastronomicznych robi się ciaśniej. Ofertę franczyzy przygotowała kolejna marka, w której lokalach można wirtualnie przejechać się na kolejce górskiej czy stoczyć bitwę z zombi. 

Jak powiedział nam Piotr Dawiskiba, prezes spółki Venta, do której należy marka FunPizza, oferta franczyzy jest dostępna od lutego tego roku. Firma podpisała już umowy dotyczące otwarcia lokali partnerskich w Krakowie, Rzeszowie, Bytomiu i Wrocławiu. Lokal w Rzeszowie jest w trakcie remontu w pozostałych miejscowościach spółka poszukuje odpowiedniej lokalizacji. Planuje się, że pizzeria w Rzeszowie zostanie otwarta pod koniec drugiego kwartału br.

Nasz koncept wyróżnia kilka czynników takich jak: duży wybór rozmiarów pizzy (w ofercie mamy 5 rozmiarów rozpoczynając od 26 cm kończąc na pizzy o rozmiarze 60 cm), bardzo prosta polityka cenowa - klient płaci równe kwoty za pizzę a cena końcowa uzależniona jest od ilości składników dla przykładu oraz nowatorskie podejście do obsługi klienta (możliwość wygrania rabatu czekając na zamówienie grając w nasza autorską grę „The Fun Men” – opowiada Piotr Dawiskiba.

Dodatkowo, pudełka w których dostarczana jest pizza nie są zwykłymi opakowaniami, jest to również gra „Bitwa o ostatni kawałek”, a każdy nowy klient do zamówienia otrzymuje pionki oraz kostkę do gry.

W planach mamy wprowadzenie do lokali wirtualnej rzeczywistości. Polegać będzie to na tym, iż klient spędzający czas w lokalu będzie mógł znaleźć się  w wybranym przez siebie miejscu na świecie. Poprzez wykorzystanie gogli VR  - już w tej chwili cyklicznie prowadzimy akcję w lokalach, w których to nasi gości oczekując na zamówienie mogą wirtualnie przejechać się na kolejce górskiej czy stoczyć bitwę z zombi. Planujemy również stworzyć nową grę dla klientów zamawiających jedzenie do domu. Będą oni mieli możliwość przed złożeniem zamówienia zagrać o rabat, który mogą wykorzystywać przy zamawianiu pizzy online – kontynuuje właściciel FunPizza.

W tym roku spółka planuje uruchomić 2 własne pizzerie i około 5 jednostek franczyzowych. Minimalna kwota inwestycji w lokal o powierzchni do 70 m² to 35 tys. zł.

Więcej szczegółów na temat współpracy franczyzowej z marką FunPizza znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram