Nowy koncept na rynku edukacji pozaszkolnej

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 października 2015
Kategoria:
Foto: Grupa Edukacyjna 2BLC
Lekcje koncentracji we franczyzie.

Grupa Edukacyjna 2BLC, rozwijająca sieć Szkół Matematyki 2plus2 uruchamia kolejny koncept franczyzowy.

Sieć szkół 2plus2 objęła swoim zasięgiem kolejny kraj. Po Ukrainie, Słowacji, Czechach, Serbii i Kazachstanie przyszedł czas na Węgry, gdzie startuje pierwsza szkoła polskiej grupy edukacyjnej.

2plus2 rośnie też w Polsce. W połowie października br. została otwarta kolejna szkoła w Białymstoku. Nowy oddział pojawił się też w Stargardzie Szczecińskim i Sandomierzu. Obecnie sieć liczy ponad 85. Swoją ofertę kieruje praktycznie do każdego. Udziela korepetycji nie tylko jako przygotowania do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych i szóstoklasisty, ale prowadzi także korepetycje dla dzieci chcących poprawić swoje oceny, zwiększyć pewność siebie na lekcjach, lub przygotować się do konkursu.

W tym roku w portfelu Grupy 2BLC pojawił się kolejny koncept edukacyjny - Level Up. Jak mówi dyrektor 2BLC Marcin Kruszyński, oferta współpracy w ramach tego konceptu dostępna jest od końca października br. Pod nazwą nowej szkoły kryją się lekcje koncentracji, szybkiego kojarzenia faktów, zapamiętywania. Lekcje są wymagające, a jednocześnie zabawne i na pewno pomogą w nauce oraz sztuce zapamiętywania dzieciom już od 6. roku życia, poprzez podstawówkę, do gimnazjum.

Grupa Edukacyjna 2BLC to doświadczony franczyzodawca. Od 2001 roku prowadzi ogólnopolską Szkołę Językową Business Language Center. W 2010 wprowadziła na rynek sieć Szkół Matematyki 2plus2. W 2013 sieć 2plus2 wyszła poza granice kraju. Od 2014 roku grupa rozwija kolejny franczyzowy koncept - Cyfrową Akademię, w ramach którego dzieci poznają tajniki programowania.

O szczegółach współpracy z Grupa Edukacyjna 2BLC można dowiedzieć się wchodząc do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram