Nowy koncept na rynku edukacji pozaszkolnej

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Grupa Edukacyjna 2BLC

Grupa Edukacyjna 2BLC, rozwijająca sieć Szkół Matematyki 2plus2 uruchamia kolejny koncept franczyzowy.

Sieć szkół 2plus2 objęła swoim zasięgiem kolejny kraj. Po Ukrainie, Słowacji, Czechach, Serbii i Kazachstanie przyszedł czas na Węgry, gdzie startuje pierwsza szkoła polskiej grupy edukacyjnej.

2plus2 rośnie też w Polsce. W połowie października br. została otwarta kolejna szkoła w Białymstoku. Nowy oddział pojawił się też w Stargardzie Szczecińskim i Sandomierzu. Obecnie sieć liczy ponad 85. Swoją ofertę kieruje praktycznie do każdego. Udziela korepetycji nie tylko jako przygotowania do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych i szóstoklasisty, ale prowadzi także korepetycje dla dzieci chcących poprawić swoje oceny, zwiększyć pewność siebie na lekcjach, lub przygotować się do konkursu.

W tym roku w portfelu Grupy 2BLC pojawił się kolejny koncept edukacyjny - Level Up. Jak mówi dyrektor 2BLC Marcin Kruszyński, oferta współpracy w ramach tego konceptu dostępna jest od końca października br. Pod nazwą nowej szkoły kryją się lekcje koncentracji, szybkiego kojarzenia faktów, zapamiętywania. Lekcje są wymagające, a jednocześnie zabawne i na pewno pomogą w nauce oraz sztuce zapamiętywania dzieciom już od 6. roku życia, poprzez podstawówkę, do gimnazjum.

Grupa Edukacyjna 2BLC to doświadczony franczyzodawca. Od 2001 roku prowadzi ogólnopolską Szkołę Językową Business Language Center. W 2010 wprowadziła na rynek sieć Szkół Matematyki 2plus2. W 2013 sieć 2plus2 wyszła poza granice kraju. Od 2014 roku grupa rozwija kolejny franczyzowy koncept - Cyfrową Akademię, w ramach którego dzieci poznają tajniki programowania.

O szczegółach współpracy z Grupa Edukacyjna 2BLC można dowiedzieć się wchodząc do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram