Nowości w minipiekarniach Fornetti

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 kwietnia 2011
Kategoria:
Fornetti_pierog_i_muffinPoszerzanie oferty produktowej to jeden z priorytetów firmy, która ma już ok. 300 punktów w całej Polsce, w tym ok. 250 franczyzowych.

Początek 2011 roku przyniósł wiele zmian w asortymencie. W lutym Fornetti wprowadziło nową, udoskonaloną recepturę ciasta strudelków, dzięki czemu dłużej zachowuje ono świeżość. Poprawie uległa także jakość nadzienia - obecnie żaden z produktów nie zawiera sztucznych barwników. Także w lutym do sprzedaży trafiły muffiny w trzech smakach (wanilia, jagoda oraz podwójna czekolada). A w planach jest wprowadzenie kolejnych smaków.

Natomiast od kwietnia firma rozpoczęła sprzedaż słonych przekąsek. Wśród nich są przekąski mięsne, takie jak przysmak gyros i przysmak z serem i szynką, a także produkty wegetariańskie - pieróg ruski oraz pieróg ze szpinakiem. Obecnie w punktach prowadzone są działania promujące nowe słone przysmaki.

Fornetti_Maximus_NadarzynDo sieci cały czas dołączają także nowe punkty, w każdym miesiącu przybywa ich kilka. Od początku roku Fornetti pojawiło się w markecie Carrefour w Chojnicach, Tesco w Olsztynie, w CH w Nadarzynie k. Warszawy, Makowie Mazowieckim, CH Korona we Wrocławiu, a także w Krośnie, Mirosławcu i Kaliszu. Inwestycja we własny punkt Fornetti to ok. 40-60 tys. zł.

Sieć rozwijana jest w Polsce już od ponad 10 lat. Większość minipiekarni połączonych z kawiarenkami należy do franczyzobiorców. Rozszerzanie oferty punktów, słynących głównie z francuskich ciasteczek, pomaga im zwiększać sprzedaż. Wprowadzane nowości mają bowiem służyć lepszemu dopasowaniu oferty do zmieniających się gustów i oczekiwań klientów.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram