Nowoczesny koncept, niski koszt rozpoczęcia biznesu

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 lutego 2018
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Nowoczesny koncept, niski koszt rozpoczęcia biznesu

Nowe funkcjonalności stron internetowych, które mają przyciągnąć większą liczbę użytkowników i wejście na rynek białoruski – to plany grupy portali regionalnych DlaWas.Info na ten rok.

Platforma DlaWas.info to grupa regionalnych portali informacyjno-rozrywkowych, która kieruje swój przekaz do odbiorców w miastach powiatowych. W odróżnieniu od tradycyjnych mediów portale te zarabiają nie tylko na reklamach i artykułach sponsorowanych, ale także za pośrednictwem dodatkowych modułów.

Jak powiedział w rozmowie z franczyzawpolsce.pl prezes grupy portali DlaWas.Info Sebastian Wachowski, obecnie swoje serwisy internetowe wydaje ponad 60 franczyzobiorców. Docelowo cała sieć ma liczyć około 330 portali informacyjnych, po jednym w każdym mieście powiatowym.

W ostatnim czasie uruchomiliśmy portale należące do franczyzobiorców dla miast Oleśnica Rybnik i Szczecin. Pracujemy nad optymalizacją serwisów, aby zapewnić wszystkim naszym portalom możliwość pozyskania większej liczby użytkowników - im więcej odsłon, tym bardziej atrakcyjną ofertę dla reklamodawców mają nasi franczyzobiorcy – opowiada Sebastian Wachowski.  

Koncept grupy portali DlaWas.info cieszy się zainteresowaniem również za naszą wschodnią granicą.

Mamy zapytanie o współpracy ze strony białoruskich partnerów, którzy chcieliby uruchomić tego typu serwisy na swoim rynku – informuje Sebastian Wachowski.  

Dodaje, że prowadzenie tego typu biznesu na własną rękę nie jest łatwe, wymaga sporych nakładów finansowych i obszernej wiedzy. Z kolei, w modelu biznesowym DlaWas.info obsługa portalu jest maksymalnie prosta i nie wymaga wiedzy technicznej. Jest to koncept gotowego biznesu, który można uruchomić po 24 godzinach. Indywidualne przedsięwzięcie tego typu to koszt kilkuset tysięcy złotych. W przypadku sieci DlaWas.info koszty zoptymalizowane są na 4000 zł netto.

O szczegółach oferty franczyzy DlaWas.info można dowiedzieć wchodząc do bazy sieci koncetów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram