Nowi franczyzobiorcy zaoszczędzą 10 tys. zł

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: FunPizza / Facebook
Nowi franczyzobiorcy zaoszczędzą 10 tys. zł

Spółka Venta, właściciel marki FunPizza kontynuuje promocję. Franczyzobiorcy, którzy otworzą pizzerie do końca września tego roku zaoszczędzą ponad 10 tys. zł.

Promocja została przygotowana we współpracy z krakowską firmą RomaGastro. Przedsiębiorcy, którzy podpiszą umowę franczyzy na prowadzenie pizzerii FunPizza otrzymają za darmo projekt technologiczny o wartości 2 tys. zł, dokumentację HACCP o wartości 1 tys. zł i wizualizację lokalu w technologii 3D o wartości 1,5 tys. zł.

Ponadto, franczyzodawca wyposaży stanowiska pracy pizzermana (koszt wyposażenia to 1 tys. zł) oraz przygotuje dedykowaną aplikację na smartfony do zamawiania jedzenia z restauracji do puntu odbioru o wartości 5 tys. zł (wycena usług jest podana w kwotach netto). Tym samym, każdy franczyzobiorca który zdecyduje się na współpracę do końca września tego roku oszczędzi ponad 10 tys. zł.

Oferta franczyzy FunPizza pojawiła się na rynku w lutym br. Pizzerie działające pod tym logo będzie wyróżniać duży wybór rozmiarów pizzy (od 26 cm do 60 cm), prosta polityka cenowa - cena końcowa uzależniona jest od ilości składników oraz nowatorskie podejście do obsługi klienta (możliwość wygrania rabatu czekając na zamówienie i grając w autorską grę „The Fun Men”).

Dodatkowo, pudełka w których dostarczana jest pizza nie są zwykłymi opakowaniami, jest to również gra „Bitwa o ostatni kawałek”, a każdy nowy klient do zamówienia otrzymuje pionki i kostkę do gry.

Jak powiedział nam prezes spółki Venta Piotr Dawiskiba, w dalszych planach firmy jest wprowadzenie do lokali wirtualnej rzeczywistości. Polegać będzie to na tym, iż klient spędzający czas w lokalu będzie mógł znaleźć się w wybranym przez siebie miejscu na świecie. Poprzez wykorzystanie okularów gogli VR, goście oczekując na zamówienie będą mogli wirtualnie przejechać się na kolejce górskiej czy stoczyć bitwę z zombi.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram