Nowe sklepy w sieci SPAR 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Nowe sklepy w sieci SPAR: Foto: SPAR w Stalowej Woli

Dwie nowe placówki dołączyły do sieci SPAR – w Stalowej Woli i Nowym Sączu. 

SPAR w Stalowej Woli liczy 428m² i posiada trzy stanowiska kasowe. Placówka znajduje się na poziomie -1 w galerii handlowej Prima, której właścicielem jest franczyzobiorca SPAR Zdenek Cerny.

W galerii Prima znajduje się wiele sklepów i punktów usługowych, od kwiaciarni, przez salon fryzjersko-kosmetyczny czy restaurację, jednak brakowało sklepu spożywczego, który by tę ofertę uzupełnił i tutaj świetnie wpisuje się propozycja SPAR – mówi Dawid Trygar, kierownik sklepu SPAR w Stalowej Woli.

Sklep SPAR Express w Nowym Sączu o powierzchni 160m² otwarto na obrzeżach miasta. Wcześniej w tym miejscu znajdował się sklep innej sieci, jednak właścicielka placówki zachęcona ofertą SPAR zdecydowała się na zmianę operatora.

Do przystąpienia do sieci SPAR przekonały mnie atrakcyjne wizualizacje sklepów. Jest to zupełnie inna jakość niż to, z czym mieliśmy do czynienia do tej pory. Ciekawym punktem oferty jest też inny asortyment oferujący na przykład produkty marki własnej SPAR oraz marki Lubię, które jak obserwujemy zainteresowały również naszych klientów. Sądzę, że osiągniemy znaczną rotację w tym segmencie – opowiada Małgorzata Legutko, właścicielka SPAR Express w Nowym Sączu.

Jest to już druga placówka SPAR w Nowym Sączu, pierwszy sklep w formacie SPAR uruchomiono w drugiej połowie października bieżącego roku.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram