Nowe sklepy SPAR w podkarpackim

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 kwietnia 2013
Kategoria:

Dwa nowe sklepy uruchomiła sieć SPAR w województwie podkarpackim. Placówki są zlokalizowane w miejscowościach Jedlicze i Zaczernie.

 Na klientów w Jedliczach czeka hala sprzedażowa o powierzchni 260 metrów i dwa stanowiska kasowe. W sklepie mieszczącym się przy ulicy T. Rejtana znajduje się pełen asortyment towarów na stanowiskach piekarniczo-cukierniczym, mięsno i wędliniarskim, nabiałowym, owocowo-warzywnym, chemiczno-kosmetycznym oraz na stoisku monopolowym. Sklep oferuje też szeroki asortyment produktów marki własnej, które cechuje jakość nie odbiegająca od najlepszych marek, ale sprzedawanych w dużo niższych cenach. Dodatkową zaletą sklepu jest jego usytuowanie. Znajduje się on w niewielkim pasażu handlowym, gdzie wkrótce oprócz SPAR  będzie można zrobić zakupy w sklepach odzieżowych oraz zjeść posiłek w otwieranej w najbliższym czasie Pizzerii.
Nieco mniejszy bo liczący 150 metrów powierzchni SPAR Express w Zaczerniu, również oferuje swoim klientom pełen asortyment towarów wysokiej jakości i w przystępnej cenie. Podobnie jak w Jedliczach ma on do dyspozycji klientów dwa stanowiska kasowe.

Otwarciom obu placówek towarzyszyły tradycyjnie już niespodzianki dla pierwszych klientów. Przygotowano promocje cenowe, drobne upominki oraz degustacje produktów regionalnych.

Bać-Pol rozwija cztery formaty sieci: SPAR Express do 200 mkw., supermarket SPAR (200 - 1000 mkw.), EuroSPAR (1000 - 2500 mkw.) i InterSPAR (powyżej 2500 mkw.). SPAR stawia na franczyzobiorców, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, niekoniecznie w branży FMCG, dobrą sytuację ekonomiczno-finansową., lokal lub zamiar budowy placówki handlowej o powierzchni sprzedaży od 120 do 2,5 tys. m2. Kwota inwestycji jest określana dla poszczególnych projektów indywidualnie.

SPAR jest największą siecią sprzedaży detalicznej na świecie (około 14 000 sklepów zlokalizowanych w 33 krajach na 5 kontynentach). Powstała w Holandii w 1932 roku, dysponuje 80-letniem doświadczeniem w handlu detalicznym na zróżnicowanych rynkach. Od chwili otwarcia pierwszego sklepu w Polsce (1997 r.)  SPAR ciągle zwiększa zyskowność i wyniki sprzedaży swoich franczyzobiorców. Sieć zapewnia swoim partnerom szeroki asortyment produktów, konkurencyjne ceny i warunki sprzedaży, sprawne dostawy z magazynu centralnego SPAR oraz dogodny system dostaw bezpośrednich. Każdy członek systemu korzysta z pomocy, wiedzy i doświadczenia międzynarodowej organizacji SPAR, zachowując swobodę i niezależność.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram