Nowe sklepy franczyzowe Carrefour Express

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 marca 2012
Kategoria:
Carrefour_Express_Warszawa_Woronicza_otwarcieW lutym Carrefour Polska, pod szyldem Carrefour Express, otworzył dwa nowe sklepy franczyzowe. Jeden z nich mieści się w Warszawie, drugi w Legionowie. Otwarcia są wynikiem realizowania koncepcji rozwoju sieci Carrefour o kolejne sklepy franczyzowe zlokalizowane w miastach oraz w strefach podmiejskich.

Duża część naszych klientów jest przywiązana do robienia zakupów w mniejszych sklepach, położonych blisko miejsca zamieszkania. Carrefour Express stanowi odpowiedź na ich potrzeby - sklepy znajdują się na terenie osiedli mieszkaniowych, oferują różnorodny asortyment, a ceny produktów są konkurencyjne w porównaniu do cen proponowanych przez inne punkty usługowe usytuowane w okolicy - mówi Francois Vincent, dyrektor ds. franczyzy i członek zarządu Carrefour Polska.

W 2012 roku sieć planuje ekspansję sklepów Carrefour Express na terenie całej Polski - jej placówki będą otwierane zarówno w dużych miastach, jak i w miejscowościach poniżej 10 tys. mieszkańców.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram