Nowe salony RuckZuck w Ząbkowicach Śląskich i Płocku

Autor: Redakcja
Data dodania: 10 grudnia 2009
Kategoria:

Kolejni przedsiębiorcy przyłączyli się do sieci RuckZuck. W listopadzie br. otwarty został nowy salon w Ząbkowicach Śląskich. Natomiast mieszkańcy Płocka już od stycznia 2010 roku będą mogli zaopatrywać się w wysokiej klasy drzwi, podłogi laminowane i drewniane oraz ościeżnice oferowane w sprzedaży przez RuckZuck.

Do grona ponad stu punktów handlowych sieci RuckZuck dołączyły kolejne dwa. Właściciele nowych salonów zaufali przejrzystym i jasnym regułom Systemu Partnerskiego. W jego ramach Partnerzy mogą korzystać z licencji, marki oraz know-how RuckZuck, a także ze wsparcia marketingowo-reklamowego.

Właściciel firmy DEKOR - Dariusz Gulij, współpracę z siecią nawiązał już w 2008 roku. Wówczas, pod szyldem RuckZuck, otworzył salon w Kłodzku. Natomiast w listopadzie bieżącego, roku rozpoczął sprzedaż produktów oferowanych przez sieć w Ząbkowicach Śląskich. Dzięki temu w województwie dolnośląskim działa już siedem punktów RuckZuck.

Usytuowany tuż przy trasie Kudowa Zdrój – Wrocław salon o powierzchni 190m2, swoją lokalizacją zachęca do zakupów klientów z okolicznych miejscowości. Z myślą o nich do dyspozycji oddany został parking o powierzchni 200m2.

- Marka RuckZuck jest coraz bardziej znana, a oferowane przez sieć produkty cieszą się rosnącym uznaniem klientów. Mamy już jeden świetnie prosperujący salon RuckZuck, dlatego teraz zdecydowaliśmy się na kolejny - mówi Dariusz Gulij, właściciel firmy DEKOR.

Na podobny przebieg współpracy liczy Dariusz Kalecki, który z początkiem stycznia otworzy pierwszy w Płocku punkt handlowy RuckZuck. W zlokalizowanym w centrum miasta salonie o powierzchni 250m2 prezentowane będą produkty marek Classen i Royal Floor.

- Klienci RuckZuck cenią sobie jakość oferowanych przez sieć produktów. Ponadto współpraca w ramach Systemu Partnerskiego to dobry pomysł na sprawdzony biznes – mówi Dariusz Kalecki.

Salon w Płocku będzie ósmym punktem handlowym RuckZuck w województwie mazowieckim. Jak dotąd mieszkańcy tego regionu mogli zaopatrywać się w produkty oferowane przez sieć w salonach znajdujących się w Ostrołęce, Makowie Mazowieckim, Pułtusku, Legionowie, Siedlcach, Garwolinie oraz Warszawie.

Asortyment RuckZuck stanowią podłogi drewniane, podłogi laminowane, drzwi i ościeżnice. Bogaty i stale wzbogacany wybór modeli i wzorów pozwala na dobranie produktów odpowiadających nawet najbardziej wyszukanym gustom. Dopełnieniem oferty RuckZuck są akcesoria w postaci m.in. listew, zamków i klamek. Ponadto w salonach możemy liczyć na fachową poradę personelu, który wskaże również najlepszą ekipę montażową. Sieć zapewnia transport zakupionych drzwi i podłóg.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram