Nowe rachunki Banku Millennium dla mikroprzedsiębiorstw

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 kwietnia 2008
Kategoria:
Bank Millennium wprowadza do oferty nowe rachunki firmowe dla mikroprzedsiębiorstw - Konto Biznes Start i Konto Biznes Profesja. Są one kierowane do firm rozpoczynających działalność oraz do przedstawicieli tzw. wolnych zawodów.

Konto Biznes Start zostało stworzone z myślą o przedsiębiorstwach rozpoczynających działalność, obecnych na rynku nie dłużej niż 12 miesięcy. Pierwszy rok zawsze jest kluczowy w rozwoju firmy, a po tym okresie znacząco wzrasta jej szansa na sukces i na dłuższe funkcjonowanie. Bank Millennium zapewnia posiadaczom Konto Biznes Start zwolnienie z opłat związanych z jego prowadzeniem przez okres 18 miesięcy.

Najważniejsze cechy rachunku:
- bezpłatne prowadzenie rachunku bieżącego przez okres 18 miesięcy,
- bezpłatne przelewy w PLN za pośrednictwem internetowego systemu transakcyjnego Millenet przez okres 18 miesięcy,
- bezpłatne wydanie oraz bezpłatne użytkowanie karty debetowej Millennium Visa Executive Electron przez okres 18 miesięcy.

Konto Biznes Profesja to rachunek dla klientów wykonujących wolne zawody. Przez 12 miesięcy od chwili otwarcia konta jego posiadacz zwolniony jest z opłaty za prowadzenie rachunku, nie ponosi kosztów związanych z wykonywaniem przelewów zarówno przez Internet, jak i przez telefon.

Najważniejsze cechy rachunku:
- bezpłatne prowadzenie rachunku bieżącego przez okres 12 miesięcy,
- bezpłatne przelewy w PLN za pośrednictwem internetowego systemu transakcyjnego Millenet przez okres 12 miesięcy,
- bezpłatne przelewy w PLN za pośrednictwem TeleMillennium przez okres 12 miesięcy,
- bezpłatne wydanie oraz bezpłatne użytkowanie karty debetowej Millennium Visa Executive Electron przez okres 12 miesięcy.
 
Konto Biznes Start i Konto Biznes Profesja pozwalają na wygodne regulowanie bieżących płatności – stałych i jednorazowych, a także przelewów zagranicznych, dokonywanie wpłat gotówkowych w formie zamkniętej na rachunek firmowy oraz wpłat i wypłat za pomocą inkasa samochodowego, ustalanie zleceń stałych, czy korzystanie z wygodnego i bezpiecznego systemu wypłat dla pracowników poprzez konta osobiste. Posiadacze Konto Biznes Start i Konto Biznes Profesja mają także możliwość skorzystania z pełnej gamy produktów Banku Millennium w tym m.in. kredytów czy Lokaty Biznes.

Źródło: http://www.prnews.pl

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram