Nowe punkty RuckZuck

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 października 2009
Kategoria:
ruckzuck_logo.jpg
ruckzuck_logo.jpgDo RuckZuck dołączają kolejni Partnerzy. W Bydgoszczy nowo powstały salon RuckZuck przyjmuje już pierwszych klientów, a w połowie października planowane jest otwarcie punktu w Biłgoraju.

RuckZuck to już ponad sto punktów handlowych w całej Polsce. W salonach sieci można wybierać spośród ponad dziesięciu kolekcji paneli laminowanych, blisko dwudziestu pięciu kolekcji skrzydeł drzwiowych, a także podłóg drewnianych oraz materiałów uzupełniających. Coraz większe zainteresowanie klientów, proste zasady Systemu Partnerskiego oraz wsparcie jakie sieć RuckZuck daje nowym Partnerom zachęca do współpracy kolejnych przedsiębiorców. Zdecydowali się na niż również właściciele PHUP HDF z Bydgoszczy oraz PSB Fox z Biłgoraju.

Sprawdzony System Partnerski

W województwie kujawsko-pomorskim funkcjonowały dotąd cztery punkty RuckZuck. W Inowrocławiu, Brodnicy, Toruniu oraz Bydgoszczy. 10 września br. dołączył do nich kolejny. Nowy salon przy ulicy Łęczyckiej 6 w Bydgoszczy otworzyli właściciele PHUP HDF - Jarosław Wachek i Daniel Pietkiewicz. Na powierzchni 440 m2 eksponowane są tylko materiały oferowane w sprzedaży przez sieć. To już drugi sklep RuckZuck należący do firmy HDF w tym regionie. Od trzech lat właściciele spółki prowadzą świetnie prosperujący salon w Toruniu.

- Materiały oferowane przez RuckZuck, głównie drzwi i podłogi marki Classen, są najlepsze w swoim segmencie cenowym. Ponadto RuckZuck jest siecią wiarygodną i rozpoznawalną, która zyskuje coraz większe zaufanie wśród klientów z całej Polski. Drugi punkt, który otworzyliśmy tym razem w Bydgoszczy świadczy również o tym, że współpraca z siecią w ramach Systemu Partnerskiego to świetny pomysł na sprawdzony biznes - mówi Jarosław Wachek, współwłaściciel firmy PHUP HDF S.C.

W połowie października do sieci dołączy również salon w Biłgoraju, w województwie lubelskim. Na współpracę zdecydował się właściciel przedsiębiorstwa PSB Fox, Dariusz Nizio. W samodzielnym punkcie o powierzchni 1600m2 przy ulicy Gen. Komorowskiego 25 znaleźć można materiały konstrukcyjne, wykończenia wnętrz oraz ogrodowe, ceramikę, artykuły sanitarne i hydrauliczne, elektryczne, chemię budowlaną, stolarkę drzwiową i okienną, pokrycia dachowe, a także narzędzia. Ekspozycja RuckZuck będzie zajmowała ok. 300m2. - RuckZuck to rozpoznawalna marka oraz atrakcyjne rozwiązania w ramach Systemu Partnerskiego. Ponadto ciekawa oferta oraz konkurencyjne ceny skłoniły mnie do rozpoczęcia współpracy z siecią - mówi Dariusz Nizio, właściciel PSB Fox w Biłgoraju.

FwP, 2 października 2009

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram