Nowe placówki RuckZuck w północno - wschodniej Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 20 sierpnia 2008
Kategoria:

Do sieci RuckZuck, największego w kraju dystrybutora podłóg i drzwi, już wkrótce dołączą dwa kolejne salony. Nowe punkty handlowe powstają w Giżycku i Suwałkach.

Sieć RuckZuck, działająca na polskim rynku od 2004 roku, liczy już ponad sto specjalistycznych salonów, które oferują klientom najbogatszy na rynku asortyment podłóg laminowanych i drewnianych, drzwi wewnętrznych, ościeżnic oraz akcesoriów wykończeniowych. Z każdym miesiącem RuckZuck rozwija się o kolejne sklepy, które powstają na terenie całego kraju. W tej chwili sieć działa najprężniej w Polsce południowej, a najwięcej placówek, bo aż dwanaście funkcjonuje w województwie śląskim.

RuckZuck w północno- wschodniej części kraju
Niebawem z bogatej oferty salonów będą mogli korzystać mieszkańcy Giżycka i Suwałk. RuckZuck w Giżycku będzie już szóstym punktem handlowym w województwie warmińsko – mazurskim, a na Podlasiu liczba sklepów wzrośnie do czterech.
Placówka w Giżycku powstaje na wydzielonej powierzchni hurtowni materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz, zlokalizowanej tuż przy obwodnicy miasta. Współwłaściciele firmy już wcześniej sprzedawali produkty marki Classen, a teraz będą je oferować jako wyspecjalizowany punkt handlowy RuckZuck.
- Przystąpiliśmy do Systemu Partnerskiego RuckZuck, aby rozszerzyć  asortyment sklepu, a tym samym stać się bardziej konkurencyjnym na rynku. Chcielibyśmy, aby klienci szukający podłóg lub drzwi, w pierwszej kolejności myśleli o naszej placówce – zdradza Mirosław Nowakowski, współwłaściciel sklepu partnerskiego RuckZuck w Giżycku.

Klienci salonów RuckZuck w Giżycku i Suwałkach będą mogli wybierać spośród szerokiego asortymentu podłóg i drzwi, m.in. firmy Classen, jednego z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Oferta punktów handlowych sieci jest stale poszerzana o nowe kolekcje podłóg i modele drzwi, dzięki czemu klienci znajdą produkty zgodne z aktualnymi trendami.

Kasia Foks, 20 sierpnia 2008 r.


Czytaj również:

Ruck Zuck lokalnie

Szybko i fachowo w całej Polsce, 9 listopada 2007 r.

Zobacz także:

Ruck Zuck

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram