Nowe otwarcia w sieci JumpWolrd

Data dodania: 9 października 2019
Kategoria:
Foto: Nowe otwarcia w sieci JumpWolrd

Foto: Nowe otwarcia w sieci JumpWolrd

Do sieci dołączyły dwie nowe placówki, co daje 12 obiektów w całej Polsce.

Obiekt w Warszawie otwarto 28 sierpnia – znajdują się w nim całkiem nowe atrakcje sieci takie jak: tyrolka, zjeżdżalnia pontonowa, strefa piłki nożnej. Reszta atrakcji parku: arena główna, baseny z gąbkami, strefa gladiatorów, tor ninja, tor przeszkód, poduszka powietrzna, strefy: siatkówki, basketu, dodgeball, spidermana, akrobatyczna.
Jest to największy obiekt naszej sieci – posiada 2500 m2 atrakcji.

Obiekt w Ostródzie otwarto 27 września – atrakcje, które znajdują się w parku: arena główna, basen z gąbkami, strefa gladiatorów, poduszka powietrzna, strefy: basketu, piłki nożnej i ręcznej, akrobatyczna. Dodatkowo są tam trampoliny pięciokątne.

JumpWorld to największa sieć Parków Trampolin w Polsce. To doskonałe miejsce do aktywnej zabawy dla osób w każdym wieku Marka oferuje potencjalnym franczyzobiorcom otwarcie parku trampolin, wyposażonego w profesjonalnie zaprojektowany „świat trampolin” podzielony na strefy tematyczne takie jak: koszykówka, siatkówka, basen z gąbkami, boisko do zbijaka oraz arenę główną, strefę gladiatorów i wiele innych. Biznes tego typu można otworzyć w centrum handlowym, jak i w wolnostojącej hali. Jest to dynamicznie rozwijający się i wysoce dochodowy biznes przynoszący stabilny dochód, który rośnie z roku na rok. Koszt uruchomonie to ok. 200 tysł zł. brutto. Sieć zapewnia o szybkim zwrocie nakładów inwestycyjnych- do 24 miesięcy.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design