Nowe otwarcia w nowym roku

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 stycznia 2016
Kategoria:
Foto: Gastromall
Nowa restauracja sieci Olimp w warszawskim biurowcu New City

Koniec roku to dla każdego handlowca trudny i pracowity okres. Nic dziwnego, że otwarcia nowych placówek są przesuwane na styczeń. Teraz nowe restauracje i punkty handlowe są otwierane niemal jeden po drugim.

W pierwszych dniach nowego roku Grupa Gastromall zadebiutował‚a pod nowym warszawskim adresem. Restauracja Olimp rozpocz곂a dział‚alność‡ przy ul. Marynarskiej 15 w budynku New City, w centrum Mokotowa.

Jest to 42 restauracja pod marką… Olimp w Polsce i czwarta w Warszawie. W najbliższych dniach Grupa Gastromall szykuje kolejne otwarcia - 3 nowe restauracje oraz nowa lodziarnia LOVIT rozpoczną dział‚alność‡ w Krakowie.

Grupa Gastromall jest właścicielem 5 marek gastronomicznych, w tym najbardziej rozpoznawalnej Olimp.

Do przodu idzie też sieć Gorąco Polecam Nowakowski. Nowe sklepy otworzyła w Warszawie (3) oraz w Gdyni (1). W stolicy działa już w budynku Poczty Polskiej przy ul. Rodzin Hiszpańskich; biurowcu Gdański Business Center przy ul. Inflanckiej; podziemiach Dworca Centralnego. Nowa placówka w Gdyni ruszyła w Centrum Kwiatkowskiego.

Gruszek w popiele nie zasypia również firma Wojtex. Skupia się obecnie na promocji i rozwoju najnowszych konceptów - Western Tortilla oraz lodziarni Mangatto. Wiadomo, że niedlugo zostanie otwarty nowy punkt Western Chicken (w okolicy toruńskiego uniwersytetu).

 

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram