Nowe koncepty biznesowe w ramach sieci Bazar Odzieżowy

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Bazar Odzieżowy
Nowe koncepty biznesowy w ramach sieci Bazar Odzieżowy

Firma Bazar Odzieżowy wprowadza nowe koncepcje prowadzenia własnego sklepu z odzieżą nową i używaną na zasadach franczyzy.

Od początku swojej działalności otwarto kilka sklepów działających pod szyldem Bazar Odzieżowy. Wychodząc naprzeciw potencjalnym partnerom, wprowadzono nowe formy funkcjonowania placówek handlowych.

Priorytetem dla nas jest tak dopasować ofertę, by każda osoba chcąca prowadzić swój własny sklep była w stanie sprostać finansowo wymaganiom naszej sieci. Dlatego wprowadziliśmy kilka rodzajów sklepów – mówi Jan Kozłowski z sieci Bazar Odzieżowy.

Jednym z nich jest Bazar Odzieżowy Discount. To sieć sklepów z odzieżą używaną, która jest najtańszą formą otwarcia własnego sklepu, gdzie odzież sprzedawana jest na wagę lub na wycenę.  To najprostsza i najtańsza forma prowadzenia własnego sklepu z odzieżą nową i używaną. Niski nakład finansowy do aranżacji sklepu, przekłada się na dużą sprzedaż.

Drugim format o nazwie Bazar Odzieżowy to sieć sklepów z odzieżą nową i używaną, gdzie towar sprzedawany jest na wagę lub na wycenę. Wyróżnia go to, że w salonach tego formatu jest sprzedawana także odzież nowa z metkami producenta.
Kolejny forma handlowy to 1NewStyl – to sieć sklepów posiadająca w asortymencie towar extra cream, gdzie odzież wyceniona jest według asortymentu.

Tą formułą wprowadzamy rewolucję na rynku sklepów z odzieżą używaną. Sklepy działające w ramach tego konceptu odróżniają się  od typowych lumpeksów ze względu na odmienną aranżację wnętrza sklepu, wyposażenie w kolorze platynowego złota, ekstra szyld oraz wysoką  jakość oferowanego towaru. Przedsiębiorcom chcącym rozpocząć współpracę z nami doradzamy w doborze odpowiedniego modelu sklepu. Zainteresowane osoby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – zachęca Jan Kozłowski.

Więcej o franczyzie Bazar Odzieżowy możecie przeczytać w bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram