Nowe desery w restauracjach Sphinx, Wook i Chłopskie Jadło

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 listopada 2013
Kategoria:

Tarta „Owoce lasu” z dodatkiem jeżyn, borówek, jagód i malin. Foto: SfinksSieci Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, należące do spółki Sfinks Polska, wprowadzają do oferty nową kartę z deserami. Zawiera ona cztery propozycje ciast, które można uzupełnić wybraną herbatą Dilmah. Oferta dostępna jest we wszystkich restauracjach sieci do końca lutego 2014 roku.

W nowej karcie ze słodkościami znalazły się cztery deserowe pozycje. Klienci mają do wyboru „Sernik z jagodami” na kruchym cieście, „Tartę ptysiową” z creme patissiere i wiórkami czekoladowymi, kruchą tartę „Owoce lasu” z dodatkiem jeżyn, borówek, jagód i malin, a także „Brownies” w amerykańskim stylu z płatkami z belgijskiej czekolady oraz z dodatkiem wiśni w żelu. Ponadto, do każdej słodkiej propozycji można domówić herbatę marki Dilmah o wybranym smaku.

- Goście naszych lokali coraz częściej obok dania głównego decydują się zamówić pyszne przystawki i desery. Postanowiliśmy rozszerzyć więc dla nich wybór słodkości w restauracjach i wprowadziliśmy kartę z lekkimi ciastami. Mam nadzieję, że klienci dadzą się skusić na najnowsze smakołyki. Tym bardziej, że dla podkreślenia ich smaku można do nich zamówić rozgrzewającą herbatę, a taki zestaw to bardzo dobry pomysł na jesienno-zimowy czas – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.

KB

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram