Nowakowski Gorąco Polecam chce układu z wierzycielami

Data dodania: 2 grudnia 2020
Kategoria:
Foto: Nowakowski Gorąco Polecam

Do Sądu Rejonowego w Warszawie złożony został spis wierzytelności oraz spis wierzytelności spornych w postępowaniu restrukturyzacyjnym (przyspieszonym postępowaniu układowym) spółki Nowakowski Gorąco Polecam, która chce zawrzeć układu częściowego z dostawcami dłużnika.

Dłużnicy mogą zgłosić zastrzeżenia co do umieszczenia wierzytelności w spisach. Sąd otworzył przyspieszone postępowanie układowe 10 lipca br. Sędzią komisarzem jest Agnieszka Kraszewska, a nadzorcą Sławomir Witkowski.

Przypomnijmy, że w tym roku nowym właścicielem sieci Nowakowski Gorąco Polecam została grupa piekarniczo-cukiernicza ENATA BREAD. Jej przedstawiciele zapowiadali inwestycje na poziomie 15 mln złotych, wzrost liczby lokali z 30 do 50 i zatrudnienie z 150 do 300 osób w perspektywie 2-3 lat. Prezesem ENATA BREAD został Bartłomiej Rychcik, wcześniej franczyzobiorca Gorąco Polecam.

– W planach ENATA BREAD jest z jednej strony rozwój istniejących konceptów, w tym zwiększenie liczby lokali, z drugiej zaś stworzenie zupełnie nowych – także z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w zakresie produkcji, logistyki, zarządzania i sprzedaży – zapowiadał Rychcik.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design