Nowa sieć kawiarni celuje w galerie handlowe

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com
W galeriach handlowych pojawi się nowa marka kawiarniana.

Foto: freeimages.com

Nowa sieć mini kawiarni zadebiutuje jesienią tego roku w Poznaniu.

Firma Wojtex, właściciel kilku dobrze prosperujących franczyz gastronomicznych podpisała pierwszą umowę franczyzy na lokal Coffeeloffee. Ta mini kawiarnia powstanie w poznańskiej  Galerii A2.

Na lokal Coffeeloffee zdecydował się nasz dotychczasowy franczyzobiorca, który prowadzi bar Western Chicken - tyle, że w innej lokalizacji. Dostrzegł on bardzo duży potencjał w tym koncepcie. Z rozmów prowadzonych przed podpisaniem umowy wynikało, że naszego partnera najbardziej zainteresowały niespotykane niskie koszty inwestycji początkowej zaczynające się od 20 000 zł, brak opłaty marketingowej i licencyjnej oraz niska kwota opłaty franczyzowej w wysokości 500 zł miesięcznie. Franczyzobiorca docenił też pakiet szkoleń i zalety pełnej logistyki z naszej hurtowni – mówi w rozmowie z Franczyzawpolsce.pl Dominik Lewandowski z firmy Wojtex.

Dodaje, że na tę chwilę nie można oszacować końcowego kosztu tej inwestycji, ponieważ galeria jest na etapie zakończenia budowy. Planowane otwarcie przewidywane jest na przełomie listopada i grudnia.

Biorąc pod uwagę, że jest to doskonały punkt handlowy, brak konkurencji oraz zakładane niskie koszty inwestycji początkowej przewidujemy, że zwrot inwestycji zostanie osiągnięty maksymalnie po 3 miesiącach od uruchomienia działalności – prognozuje Dominik Lewandowski.

Właściciel konceptu Coffeeloffee z powodzeniem rozwija też inne marki gastronomiczne. Najbardziej znane z nich to sieć Pizzerii Biesiadowo, Crazy Piramid Pizza, smażalnia ryb Rybkodajnia i bary serwujące dania na bazie kurczaka Western Chicken. Wszystkie umowy franczyzowe podpisywane są na czas nieokreślony z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram