Nowa sieć barów typu fast food rozwinie się dzięki franczyzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 stycznia 2013
Kategoria:
wars_express_logoNa dworcu Warszawa Wschodnia, przy ulicy Kijowskiej, otwarto pierwszy lokal planowanej sieci barów WARS Express. Oferta baru ma przyciągać klientów nie tylko z pociągów.

WARS Express to najnowsza inwestycja Spółki WARS S.A. Pierwszy lokal został otwarty na dworcu Warszawa Wschodnia, a w planach jest otwarcie kilku kolejnych. W zamyśle inwestora WARS Express to ogólnopolska sieć otwartych, łatwo dostępnych lokali gastronomicznych typu „Fast Food” oferująca zdrowe, pożywne, dobrej jakości jedzenie podane w konkurencyjnym standardzie czasu i jakości i w powszechnie dostępnej cenie.

W ofercie WARS Express, oprócz dań znanych z wagonów gastronomicznych obsługiwanych przez WARS takich jak popularna jajecznica, żurek czy piada, będą również ulubione przekąski (zapiekanki, hot-dogi, grillowane kanapki) oraz świeże soki wyciskane z warzyw i owoców.

wars_iwo_orzelek- W ciągu ostatnich kilku lat udało nam się odbudować wizerunek marki i mamy nadzieję, że będzie ona przyciągać do nas klientów nie tylko z pociągów. Zdajemy sobie sprawę, że konkurować będziemy musieli z innymi punktami typu „Fast Food” na dworcach, ale łączy nas z nimi tylko szybkość podania, gdyż większość naszych potraw przygotowywana jest ze świeżych składników i na miejscu - podkreśla Iwo Orzełek, Kierownik Zespołu Marketingu WARS S.A.

WARS Express jest konceptem unikalnym dla gastronomii dworcowej i powierzchnia nowych punktów będzie uzależniona od dostępnych lokalizacji oraz natężenia ruchu na dworcach. Pierwsze lokale WARS Express będą prowadzone przez pracowników spółki, kolejne prowadzone będą na zasadzie franczyzy.

Docelowo planowana sieć lokali gastronomicznych WARS Express obejmie swoim zasięgiem całe terytorium Polski – 25 największych i najważniejszych dworców kolejowych w Polsce.
W budowaniu kompleksowego systemu sieci WARS Express, WARS S.A. korzystać będzie ze sprawdzonych, unikalnych kompetencji, stosowanych w wagonach gastronomicznych w ramach NLO (Nowa Linia Obsługi).

Inwestycja ta zapewni możliwość ekspansji na dynamicznie rozwijającym się rynku usług gastronomicznych i powrót do „korzeni” (WARS prowadził do lat 90-tych sieć restauracji dworcowych). Wykorzystanie dotychczasowych standardów jakości z pociągów pod nazwą NLO (Nowa Linia Obsługi), pozwoli Spółce na wykreowanie nowych wzorców w gastronomii.


Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram