Nowa sieć restauracji na polskim rynku

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 grudnia 2011
Kategoria:
nordseeImpel Catering wprowadza na polski rynek sieć restauracji Nordsee. Pierwsze otwarcie planowane jest już w pierwszej połowie roku 2012. W początkowej fazie rozwoju mają zostać otwarte 2-3 lokale pilotażowe w centrach handlowych.

Za rozwój sieci na polskim rynku odpowiadać będzie nowopowołana spółka Rest&More będąca spółką zależną Impel Catering. Jak informuje Marek Hołówko, prezes zarządu spółek Impel Catering i Rest&More, na mocy umowy franczyzy zawartej z firmą Nordsee Grupa Impel jest aktualnie jedynym przedstawicielem tej marki na terenie Polski.

Restauracje Nordsee to lokale gastronomiczne specjalizujące się w serwowaniu dań i produktów z ryb i owoców morza, które na rynkach zachodniej Europy funkcjonują od ponad 100 lat. Oferta sieci adresowana jest do osób szukających dań i produktów wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Posiłki można spożywać zarówno na miejscu, jak i kupować „na wynos”.

Mając na uwadze aktualną trudną sytuację na rynku gastronomicznym można mieć wątpliwości czy rzeczywiście jest to odpowiedni moment na wprowadzanie nowej marki. Tym bardziej, że przyjdzie jej konkurować z dobrze osadzonymi na rynku, silnymi markami, takimi jak chociażby North Fish działająca w Polsce już od 2001 roku i prowadząca aktualnie ponad 20 restauracji. Przedstawiciele Grupy Impel mają jednak chyba tego świadomość ponieważ kolejne działania uzależniają od tego jak klienci przyjmą pierwsze pilotażowe restauracje.

don

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram