Nowa restauracja Olimp w Toruniu już działa

Autor: Redakcja
Data dodania: 10 sierpnia 2015
Kategoria:
Foto: Grupa Gastromall
Nowa restauracja Olimp w Toruniu

Grupa Gastromall zainaugurowała swoją działalność w Centrum Handlowym Copernicus w Toruniu. Nowa restauracja została otwarta w ubiegłą sobotę (8.08), prowadzić ją będzie franczyzobiorca posiadający już lokale pod marką Olimp w Galerii Solnej w Inowrocławiu oraz w Centrum Handlowym Ferio w Koninie.

Będzie to drugi Olimp w Toruniu  – obecnie z sukcesem działa Olimp w CH Plaza Toruń. Sieć restauracji Olimp to lider w systemie sprzedaży na wagę w stałej cenie za 100 g jedzenia. W najbliższych tygodniach rozpoczną działalność restauracje  w budynku Silesia Star w Katowicach oraz budynku firmy Avon w Warszawie. W chwili obecnej sieć liczy 19 lokali własnych i 17 franczyzowych w całej Polsce.

Sieć Olimp jest pionierem w nowatorskich rozwiązaniach odpowiadających na potrzeby wymagających Klientów - w restauracjach odbywają się cykliczne spotkania z kucharzami - "gotowanie na żywo", dni tematyczne z potrawami kuchni z różnych stron świata, wdrażany jest program Zdrowo z Olimpem w ramach, którego dania powstają w wersji "odchudzonej" - bez dodatku majonezu, z niską zawartością soli, bez panierek i tradycyjnych sosów.

Marka Olimp jest największą w Polsce i najszybciej rozwijającą się siecią restauracji z jedzeniem na wagę, w ciągu ostatnich 4 lat liczba lokali wzrosła pięciokrotnie.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram