Nowa restauracja McDonald’s przy trasie S7 już otwarta

Autor: Redakcja
Kategoria:
McDonald’s otworzył kolejną restaurację, tym razem przy trasie S7 w Miejscu Obsługi Podróżnych (MOP) Sople. To 308 obiekt sieci w Polsce.
McDonald’s w MOP Sople to nowoczesny obiekt, który posłuży przede wszystkim zmotoryzowanym gościom. Tym, którzy chcą się posilić nie wysiadając z samochodu restauracja oferuje  opcję McDrive. Z kolei dla tych, którzy wolą zjeść poza autem przygotowana została klimatyzowana sala urządzona w nowoczesnym stylu architektonicznym, charakteryzującym się bogatą paletą żywych barw, wielkoformatowymi grafikami na ścianach i wygodnymi tapicerowanymi meblami. Restauracja jest wyposażona w nowy system obsługi z trzema kasami przyjmującymi zamówienia oraz jedną ladą wydającą gotowe produkty. Oprócz tradycyjnego menu, goście mogą skorzystać z bogatej oferty kaw i ciast w kąciku kawiarnianym McCafé, a także – przy sprzyjającej pogodzie – zjeść zamówione produkty w ogródku. Z kolei najmłodsi goście, podczas przerwy w podróży, mogą spędzić czas na placu zabaw znajdującym się bezpośrednio przy restauracji. Obiekt posiada również udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Dodatkową zaletą jest bezpłatny hot spot WiFi.
Zarówno restauracja jak i McDrive są czynne 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-24:00. W godzinach porannych lokal oferuje specjalne menu śniadaniowe.
Parking przy restauracji jest przygotowany na przybycie autokaru, posiada aż 40 miejsc dla samochodów osobowych oraz miejsce postojowe dla rowerów.
Obecnie w sieci działa 308 restauracji, w tym 177 prowadzonych na zasadzie franczyzy przez 58 licencjobiorców, 220 restauracji typu McDrive, 90 restauracji z opcją McCafe, oraz 50 restauracji z opcją Gym’n’fun.
MR

Nie wiesz która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza? Zobacz nasz katalog franczyz i wybór stanie się prosty.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram