Nowa restauracja Da Grasso w Poddębicach

Data dodania: 13 stycznia 2023
Kategoria:

Da Grasso, czołowa sieć franczyzowych pizzerii w Polsce, ogłosiła otwarcie nowej restauracji. 11 stycznia mieszkańcy Poddębic zyskali dostęp do lokalu przy Placu Kościuszki 23. Jest to pierwsza inwestycja Da Grasso w roku 2023.

Bogate menu w nowej restauracji

W ofercie nowego lokalu znalazł się obszerny wybór pizz, w tym opcje wegetariańskie, przekąski takie jak frytki czy tortilla, sałatki, makarony, burgery, naleśniki, dania mięsne oraz desery. Można zamawiać posiłki bezpośrednio w restauracji lub online.

Poddębice - idealna lokalizacja

"Poddębice to znacząca miejscowość turystyczna z liczną grupą naszych klientów. Otwarcie restauracji Da Grasso w tym miejscu było strategicznym krokiem, umożliwiając mieszkańcom i turystom korzystanie z naszej oferty. Rozpoczynamy 2023 rok z nowymi planami inwestycyjnymi, które będziemy sukcesywnie prezentować," mówi Magdalena Parfianowicz, Manager ds. Rozwoju Placówek Franczyzowych w Da Grasso.

Godziny otwarcia restauracji

Nowa restauracja Da Grasso będzie otwarta przez cały tydzień (poniedziałek-czwartek: 11:00-22:00; piątek-sobota: 11:00-23:00; niedziela: 12:00-22:00).

Da Grasso - sieć franczyzowa

Da Grasso to renomowana sieć franczyzowych pizzerii, licząca blisko 200 lokali w całej Polsce. W roku 2022 firma dołączyła do międzynarodowego koncernu Orkla, specjalizującego się w dostarczaniu markowych produktów konsumpcyjnych dla sektora spożywczego i handlu detalicznego.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 150 000 zł (kwota inwestycji zależy od powierzchni i stanu technicznego lokalu)
  • Opłata wstępna: 12 000 zł
  • Opłata bieżąca: 1464,10 zł (w zależności od wybranych pakietów menu)
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram