Nowa oferta współpracy od Lody Lida

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Lody Lida
Nowa oferta współpracy od Lody Lida

Foto: Lody Lida

Ogólnopolska sieć lodziarni Lody Lida, która do tej pory otwierała głównie mobilne punkty sprzedaży zachęca franczyzobiorców do otwarcia lokalu całorocznego w ramach nowego konceptu. 

Nowa oferta współpracy skierowana jest do przedsiębiorców, którzy chcieliby otworzyć lokal w ramach tzw. pełnej franczyzy. Obecnie pod marką Lody Lida działa kilkanaście punktów sprzedaży. Większość z nich to mobilne lodziarnie prowadzone przez franczyzobiorców. W sieci działają też trzy lodziarnie własne. Wykorzystując to doświadczenie, franczyzodawca zaoferował możliwość otwarcia stacjonarnej lodziarni w ramach konceptu o nazwie All-Year Business! W przypadku przekształcenia lokalu z lodziarni na koncept All-Year Business będą brane pod uwagę indywidualne aspekty i parametry danego lokalu. Ponadto, w ramach tego konceptu możliwe jest przystosowanie do sprzedaży całorocznej punktów mobilnych.

Jak to działa?

Franczyzobiorca Lody Lida, który zdecyduje się na działalność w ramach konceptu All-Year Business!, po zakończeniu sezonu lodowego będzie miał możliwość kontynuować działalność oferując poza lodami inne produkty cieszące się popularnością w chłodne dni.

Ich receptura oparta jest o tradycyjne przepisy zapewniające produktom wyjątkowy smak. Ważne jest też to, że wraz ze zmianą produktową zostanie zmieniona aranżacja lokalu.

Ta propozycja współpracy może zaciekawić m.in. przedsiębiorców, którzy podczas finansowania inwestycji korzystali z oferty leasingu na sprzęt. W tym przypadku franczyzobiorcy zobligowani są do opłacania raty leasingowej przez cały rok, nawet w tzw. okresie martwym.

Sieć Lody Lida oferuje wsparcie na każdym etapie działalności, także pod kątem analizy biznesowej planowanego przedsięwzięcia. Po podpisaniu umowy franczyzowy partner Lody Lida dostaje pełen dostęp do know-how, pakietu szkoleń oraz strategii biznesowej opracowanej zarówno dla mobilnych punktów lodziarni, jak i konceptu całorocznego. Franczyzodawca oferuje też pomoc przy negocjacji warunków najmu lokalu i gruntu.

Firma z doświadczeniem

Właściciele franczyzy Lody Lida rozpoczęli działalność w branży spożywczej w 1990 roku, a idąc z duchem czasu i potrzebami lokalnego rynku poszerzyli działalność o sprzedaż lodów. Pierwsza lodziarnia pod marką Lody Lida powstała w 2008 r. w Książu Wielkopolskim, gdzie znajduje się siedziba firmy. W sezonie wiosenno-letnim firma nastawiona jest głównie na sprzedaż lodów, a także gofrów, granit, shake'ów i kaw z ekspresu.

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i sprawdź która franczyza będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram