Nowa odsłona SO! COFFEE w Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej

Data dodania: 26 lutego 2020
Kategoria:
Foto: SO! COFFEE w Centrum Handlowym Pogoria

Foto: SO! COFFEE w Centrum Handlowym Pogoria

Nowa aranżacja wnętrza to połączenie nowoczesności z klasyką, maksymalna wygoda, naturalne materiały i designerskie dodatki.

Lokal po remodelingu ma ponad 110 m2 powierzchni. Przestrzeń podzielona jest na cztery dedykowane strefy: biznesowo-pracowniczą, gdzie znajduje się stół socjalny, relaksu z wygodnymi fotelami i sofami, strefę dla dzieci z kącikiem zabaw i tablicą edukacyjną, a także przestrzeń przystosowaną dla osób z niepełnosprawnościami.

Do wyposażenia i wystroju wnętrza dodano meble tapicerowane. Wystrój utrzymany jest w stonowanych barwach: brązach, zgaszonym różu, rudościach, turkusach, szarościach o różnym stopniu nasycenia oraz zszarzałych błękitach. Wnętrze dopełnia różnorodne, budujące nastrój oświetlenie (wiszące oraz kinkiety) oraz detale budujące przyjemne otoczenie (roślinność, lustra, donice, poduchy).

W menu SO! COFFEE znajduję szeroki wybór aromatycznych kaw, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Są kawy tradycyjne oraz nieco bardziej fantazyjne, np. latte z belgijską czekoladą, gałką lodów o smaku słonego karmelu czy z dodatkiem ciasteczek jeżyki. Jest też mnóstwo napojów bez kofeiny, takich jak smakowe herbaty z owocami, gorące napary czy świeżo wyciskane soki i energetyczne koktajle. SO! COFFEE serwuje też ciepłe posiłki i desery, m.in. tosty z łososiem, kurczakiem lub wegetariańskie, quesadille w kilku wersjach oraz ciasta i lody z własnej manufaktury. Menu kawiarni zmienia się wraz z nowym sezonem

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design