Nowa odsłona SO! COFFEE przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu

Data dodania: 12 lipca 2019
Kategoria:
Foto: SO! COFFEE przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu

Aranżacja wnętrza to połączenie nowoczesności z klasyką, maksymalna wygoda, naturalne materiały i designerskie dodatki.  

Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu to 118,60 m2 z czego część dla gości z 49 miejscami siedzącymi zajmuje prawie 90 m2. Dzięki podziałowi na różne strefy goście mają możliwość spotkań towarzyskich przy kawie, wygodnej pracy z komputerem, prowadzenia spotkania businessowych w większym gronie, ale także na szybki zakup produktów na wynos lub spędzenia wolnej chwili w wyciszeniu.

Tak też jest SO! COFFEE przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu. Do wyposażenia i wystroju wnętrza dodano meble tapicerowane. Zastosowano różnorodne faktury, naturalne, szlachetne ekologiczne materiały (korek, kamień, drewno, metal). Wnętrze dopełnia różnorodne, budujące nastrój oświetlenie (wiszące oraz kinkiety) oraz detale budujące przyjemne otoczenie (roślinność, lustra, donice, poduchy).
 
SO! COFFEE przy ul. Świdnickiej to już druga kawiarnia w sieci, która posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Wysokość i szerokość wybranych stolików jest dopasowana do wózków, a blaty mają piktogram informujący o przeznaczeniu tych miejsc. Przy kasie zamontowana jest pętla indukcyjna czyli system wspomagania słuchu, który umożliwia osobie niedosłyszącej
odbiór nieskazitelnie wyraźnego dźwięku poprzez cewkę telefoniczna (T), w którą wyposażony jest każdy aparat słuchowy. Kawiarnia jest wyposażona w uchwyty na kule inwalidzkie oraz w przywoływacze - dla osób niesłyszących i starszych. Dostępny jest również znikopis przy kasie dla osób niemych, który ułatwia dokonanie zamówienia. 

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design