Nowa marka Redanu trafiła do sklepów

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 lutego 2011
Kategoria:
Drywash_-_nowa_marka_modowa_na_rynkuKolekcje sportowe Drywash są już dostępne w multibrandach Top Secret & Friends oraz niesieciowych sklepach partnerskich. Poprzez ten drugi kanał realizowane ma być aż 60 proc. sprzedaży.

Do tej pory Redan miał w swoim portfelu trzy marki: dyskontową Textilmarket i dwie modowe - Troll (odzież młodzieżowa) i Top Secret (odzież office'owa dla kobiet i mężczyzn w wieku 24-35 lat). Dla każdej z nich spółka stworzyła sieć sklepów monobrandowych, przy czym na przestrzeni ostatnich dwóch lat wycofała się z prowadzenia własnych placówek Trolla, pozostawiając tę sieć w rękach franczyzobiorców (ok. 40 sklepów). Kolekcje młodzieżowe trafiły za to to nowego, multibrandowego konceptu Top Secret & Friends. Obecnie w tej formule funkcjonuje 26 placówek własnych spółki i 4 franczyzowe.

Wyłącznie poprzez sklepy multibrandowe będzie dystrybuowana nowa marka Redanu, oferująca kolekcje sportowe - Drywash. Mowa zarówno o sklepach Top Secret & Friends, jak i niesieciowych sklepach multibrandowych, tzw. sklepach partnerskich. Odzież Drywash można kupić także w sklepie internetowym. Redan planuje realizować ponad 40 proc. sprzedaży marki w salonach Top Secret & Friends, natomiast blisko 60 proc. kolekcji zamierza sprzedawać poprzez niesieciowe placówki multibrandowe.

Pierwsze kolekcje Drywash właśnie trafiły do sklepów. W jej ofercie znajdują się bluzy, kurtki, topy, getry, tuniki, szorty, spodnie z obniżonym krokiem, wysokim ściągaczem w pasie i typu multipocket, bluzki i t-shirty luźno opadające na ramiona oraz dresy. Premierowa propozycja marki Drywash składa się z dwóch linii: Body Sense i Sport Me. Linia Body Sense przeznaczona jest dla pań, które tańczą, chodzą na fitness lub preferują sportowy styl ubrań w czasie wolnym. Natomiast linia Sport Me to propozycja zarówno do pań, jak i panów prowadzących aktywny tryb życia, często odwiedzających siłownię, jeżdżących na rowerze, biegających lub zainteresowanych sportami walki.

JCB

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram