Nowa kebabownia

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 listopada 2008
Kategoria:

W przyszłym roku lokalna sieć gastronomiczna "Kebab Pod Psem" planuje otworzyć kolejne lokale własne oraz rozpocząć działalność franczyzową.

Sieć działa na terenie województwa lubelskiego od 2005 roku. Wtedy powstal pierwszy lokal usytuowany na rynku w Kazimierzu Dolnym.

Kolejne placówki sieci mają powstawać w centrach handlowych, w  miejscach turystycznych oraz przy trasach szybkiego ruchu. Franczyzodawca ma skonkretyzowane oczekiwania wobec potencjalnych franczyzobiorców sieci. Konieczne jest przeprowadzenie adaptacji lokalu, która minimalnie wynosi ok. 150 tysięcych złotych w zależności od powierzchni i usytuowania placówki. Lokal musi mieć od 40 do 100 metrów kwadratowych i zakup mebli i wyposażenia gastronomicznego odbywa sie również za wiedzą i zgodą franczyzodawcy. Franczyzobiorca uiszcza opłatę wstepną  w wysokości 20 tysięcy złotych, a poza tym obowiązuje miesięczna opłata w wysokości 5% obrotu netto miesięcznie.

"Kebab Pod Psem" zawdzięcza swoją oryginalną nazwę bynajmniej nie kiepskiemu jedzeniu, bo to jest podobno jego mocną stroną, lecz swojemu usytuowaniu. Pierwszy lokal powstał na rynku kazimierskim w bezpośrednim sąsiedztwie "pomnika kundla". I o ile w przypadku tej lokalizacji nazwa może sie wydać uzasadniona to pozostaje wątpliwość, czy strudzony wędrowiec "gdzieś w Polsce", skojarzy tą wysublimowaną grę słowną i czy nie zdziwi go dobór nazwy lokalu. Czas pokaże.

Kasia Foks
27 listopada 2008 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram