Nowa kampania marki SUBWAY®

Autor: Redakcja
Data dodania: 8 kwietnia 2013
Kategoria:

subway2

„Mamy 900 milionów kombinacji sandwiczy. Gdzie indziej masz takie wybór?” to hasło nowej kampanii sieci SUBWAY®. Działania, prowadzone głównie w Internecie, social mediach oraz blogosferze, informują klientów o zawrotnej liczbie sandwiczy, które można przygotować z dostępnych w restauracji produktów i zachęcają do tworzenia własnych kompozycji. 

Kampania „Mamy ponad 900 milionów kombinacji sandwiczy” rozpoczęła się na początku kwietnia wprowadzeniem w restauracjach materiałów POS (menuboardy, plakaty, ulotki reklamowe). 8 kwietnia ruszy czterotygodniowy konkurs fotograficzny dla fanów marki na Facebook'u. Wsparciem dla konkursu będzie kampania online (m.in. banery na portalach, mailingi) oraz działania w mediach społecznościowych. W maju komunikacja zostanie poszerzona o kampanię radiową. Całość uzupełnią działania e-PR ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z blogerami oraz ze studentami. Kampania potrwa do końca czerwca.

Znajomość marki SUBWAY® i jej oferty w Polsce systematycznie rośnie. To dobry moment, aby uświadomić naszym klientom różnorodność wyboru oraz zachęcić ich do eksperymentowania przy komponowaniu sandwiczy. Marka SUBWAY® wyróżnia się właśnie tym, że sandwicze przygotowywane są na oczach klienta według jego sugestii, upodobań i smaku – mówi Jan Petr, koordynator ds. marketingu w sieci SUBWAY®.

Za strategię komunikacji, kreację działań reklamowych i realizację e-PR odpowiada agencja Q&AConsulting. Obliczenie liczby sandwiczy dostępnej w sieci SUBWAY® przeprowadzone zostało na podstawie 17 bazowych sandwiczy z uwzględnieniem wszystkich dodatków dostępnych w restauracjach SUBWAY®.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram