Nowa franczyza w segmencie beauty

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 listopada 2015
Kategoria:
Foto: Solar Studio
W 2016 roku ruszy pierwsza franczyzowa sieć solarium.

Sieć salonów solaryjnych Solar Studio składająca się z 8 lokali własnych uruchamia system franczyzowy. Pierwszy oddział partnerski zacznie działać w 2016 roku.

Sieć Solar Studio działa obecnie na terenie województwa świętokrzyskiego. Jak dowiedzieliśmy się w firmie, pomysł na rozwój we franczyzie powstał wraz z rozwojem i wprowadzaniem nowych trendów w dziedzinie bezpiecznego opalania.

Firma jest na etapie przygotowań do uruchomienia jednostek franczyzowych, otwarcie pierwszej z nich zostało zaplanowane na początek przyszłego roku.

Przedstawiciele firmy podkreślają, że franczyza ma ogromne znaczenia dla rozwoju marki Solar Studio. Przyczyni się to - ich zdaniem - do stworzenia silnej, prężnej i jedynej sieci franczyzowej w branży solaryjnej. Firma nadal planuje otwarcie własnych jednostek w kolejnych rejonach Polski, jednak najważniejszym celem w 2016 roku jest rozwój franczyzy.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram