Nowa franczyza w segmencie beauty

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Solar Studio
W 2016 roku ruszy pierwsza franczyzowa sieć solarium.

Sieć salonów solaryjnych Solar Studio składająca się z 8 lokali własnych uruchamia system franczyzowy. Pierwszy oddział partnerski zacznie działać w 2016 roku.

Sieć Solar Studio działa obecnie na terenie województwa świętokrzyskiego. Jak dowiedzieliśmy się w firmie, pomysł na rozwój we franczyzie powstał wraz z rozwojem i wprowadzaniem nowych trendów w dziedzinie bezpiecznego opalania.

Firma jest na etapie przygotowań do uruchomienia jednostek franczyzowych, otwarcie pierwszej z nich zostało zaplanowane na początek przyszłego roku.

Przedstawiciele firmy podkreślają, że franczyza ma ogromne znaczenia dla rozwoju marki Solar Studio. Przyczyni się to - ich zdaniem - do stworzenia silnej, prężnej i jedynej sieci franczyzowej w branży solaryjnej. Firma nadal planuje otwarcie własnych jednostek w kolejnych rejonach Polski, jednak najważniejszym celem w 2016 roku jest rozwój franczyzy.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram